Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van összefüggés a...

Szerintetek van összefüggés a teherbeesés és a női orgazmus között? Orgazmussal nagyobb az esély?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

nem attól függ.

max.annyiban lehet összefüggés,hogy az orgazmustól lehet spontán peteérésed is és így terhes lehetsz olyan napon is amikor úgy tudtad,hogy nincs ovulációd.

2011. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

van bizony.

most láttam pár napja az orgazmusról egy filmet a Discoveryn.

Orgazmus után úgy mozognak a hüvelyed és a méhed izmai, hogy az éppen petesejtet termelő petefészked felé terelik a hímivarsejteket. marha érdekes volt :)

2011. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Nincs összefüggés.Gondolj a háborúkra és a megerőszakolt nőkre.Nagy eséllyel maradtak terhesek.Hát..hogy volt-e orgazmusuk?? Valahogy nem hiszem.
2011. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha lenne összefüggés még kevesebb gyerek születne,mint egyébként.
2011. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A DIscoveryn futó filmet én is láttam, és abban tudományosan bebinyozították, hogy könnyebb teherbe esni ha orgazmusod is van, pontosan az első válaszoló által leírtak miatt. Ilynekor a hüvely olyan összehúzódásokat végez, amelyek azon petefészek felé terelik a spermiumokat, amelyben a peteérés történik. Ha nincs orgazmusod, akkor ez a mozgás nem jön létre.

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy orgazmus nélkül nem lehetsz terhes, még mielőtt az előző válaszolók teljes felháborodásuknak adnak hangot. Így is, úgy is teherbe lehet esni, csak könnyebb orgazmus esetén, mert így a szervezeted is rátesz egy lapáttal.

2011. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

mint írtam van összefüggés, de természetesen orgazmus nélkül is simán összejön :) pláne, hogy valakinek életében sincsen orgazmusa, mégis van gyereke.

de azért megnyugtató, hogy pozitívan befolyásolja a megtermékenyülést :)

még arról szólt a film, ami jelentős, hogy szerepet játszik a lehető legjobb gének továbbörökítésében, hiszen optimális esetben attól lesz gyereke egy nőnek, aki boldoggá teszi. ha Impotens egy faszi, akkor nem szaporodik olyan eredményesen. ezt nem fizikailag értették természetesen :)

2011. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Több sikertelen lombikunk volt, három. A dokinak mondtuk, hogy pihenőt tartunk egy évet, annyit tanácsolt,ha szexelünk mindig apának legyen először orgazmusa, és oldjuk meg ,hogy nekem utána, mert a bekerült spermákat orgazmus hatására úgy beszippantja a szervezet, hogy csak na:)) sokkal gyorsabban és sokkal több kerül oda ahova való:) nos mi azután így voltunk együtt, három hónapra rá sikerült:)
2011. okt. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Bocsi az off-ért, de engem is érdekel a téma!

Kedves Discoverysek: Akkor mi történik az előbb a nőnek van orgazmusa és utána férfinak? Akkor is létrejön a "terelő" hatás? vagy ahogy az előző válaszoló írta, csak fordított esetben igaz?

2011. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi "az előbb" helyett "ha előbb"
2011. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne mert ugye azt nehezebb kivitelezni h először a férfinak legyen és még készen álljon addig amíg a nő következik.Mert nekünk ebben a hónapban véletlenül így sikerült de jó lenne ha beigazolódna és megúsznám a stimulálást:)Egyébként biztos h van összefüggés de akkor is bekövetkezik a terhesség ha a nő nem élvez el mert akkor tényleg alig lenne gyerek a földön ahogy én így hallom nőtársaimtól.
2011. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!