Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily tesztet vettem, 2 napja...

Lily tesztet vettem, 2 napja késik a vérzésem, tegnap megcsináltam, de negatív lett. Tudom korai volt, de kiváncsi voltam. Mit jelent a teszt dobozán, hogy kiemelt 2 pontosságú? Nincs ennél jobb márka?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nincs vele semmi probléma ha terhes vagy bármelyik ki mutatja? már megcsináltad? eredmény ? szurkolok!
2008. márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi, félre olvastam. :) igen még egy kicsit korai volt.egy pár nap múlva próbáld meg újra. a hődet mérted már?
2008. márc. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

próbálj meg türelemmel várni és kb. egy hét múlva ismételd meg.nekem így lett a neg. tesztből poz.teszt.

sok sikert

2008. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is Lily-vel néztem, és a menstruáció kimaradásának napján már 2 csíkos volt. Lehet, hogy a HCG-szinted még nem elég magas ahhoz, hogy mutassa a terhességet, így hát még van remény a babára. Javaslom, hogy várj egy pár napot, és ha babás vagy, akkor a HCG-szinted napról napra folyamatosan emelkedni fog. Amúgy szerintem ez egy megbízható márka, de ha gondolod, legközelebb másfajtát vásárolj, és azzal próbáld. De nekem bevált.
2008. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem már ilyenkor kimutatta. meg olvastam hogy ha menzi után csinálod 2 -4 nappal az mutat a lagbisztosabb eredményt. Szerintem ki kelett volna hogy mutassa
2008. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat,még mindig nem jött meg,de nem is várom.A hőm napok óta 36,9 és 37,1 között van.

Majd egy hét múlva ismét tesztelek,remélem addig sem jön meg.Ha mégis majd a következő hónapban "ügyesebbek" leszünk.Egy-két hónap már nem számít az elmúlt 13 után.

2008. márc. 7. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom mennyire érzékeny ez a teszt,de nekem már azon a napon positív lett,mikor meg kellett volna jönnie.

Lehet,hogy tényleg csak a hcg-d alacsony még.

Vegyél drágább tesztet,ha megteheted,és ha nagyon kíváncsi vagy.Én mániákusan teszteltem mindhárom gyerekemnél:-)))

Én ilyen kis kíváncsi vagyok,nem bírtam várni.

Viszont a kislányomnál a nővédelmiben a menoteszt eredménye kétes volt,mikor már a gyógyszertári 2hete positív.Majdnem lebeszéltek a babáról,és bemagyarázták,hogy más gond van.

A hőd egyébként arra utal,h babás lehetsz:-)))

13éve próbálkoztok már?Mit mond a doki,gondolom akkor már voltatok.

Sok sikert nektek,üdv

2008. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsika,nem írtam oda,hogy 13 hónapja próbálkozunk.De ez is már örökkévalóságnak tűnik.Nem voltunk dokinál,tavaly dec.-ben a nődokim javasolta a meddőségi kivizsgálást.Kértem időpontot/3 hetet vártam rá/.Elmentem rendelésre.befizettem a vizitdíjat,ott ültem 2,5 órát,fogtam magam felöltöztem és hazamentem.Pedig mostanra már több vizsgálaton túl lennék.Hát én ilyen kis hülye vagyok.

Egyébként gratula a gyerekeidhez!Nekem sajnos még nincs.Biztos az is baj,hogy túlzottan akarom.

Nem akartam sokat írni,de jó volt 1 kicsit kibeszélni.Kösz!!!!!!!

2008. márc. 7. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!