Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második babát mikor vállaljak?...

Második babát mikor vállaljak? Még 10 kiló rajtam van. De most újra feljön 20 kilo? Hajlamos vagyok hízásra.

Figyelt kérdés
Volt vki hasonló cipőben? Még szoptatok 10hós a kisfiam, és nem szeretném ha 2 évnél nagyon több lenne a két gyerkőc között. Mit tegyek? mi lesz ha megint hízok 20 kilót? Második terhességnél már nem jön fel annyi kiló?
2009. ápr. 17. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fel jött, 22 kiló és le sem ment a harmadik gyermekem 3 éves koráig. Keserves de nagyon hatásos diétával sikerül 25 kilót fogynom és most kezdhetem lassan elölről mert 10 év után is mét babára vállalkoztunk:). négy gyerekes 9 hónapos baba anyukája
2009. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj nagyon a táplálkozásodra!Ne egyél fehér kenyeret!Sokat kell mozogni(ez meglesz,ha mr elindul a manód!),terhestorna nekem nagyon sokat segített(dvd-n)!Elsőnél majd 24 kg-t híztam,2.-nál 11 jött fel.25 hónap van a gyerekek között!
2009. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hajlamos vagyok a hízásra és nagyon oda figyeltem, hogy mit eszem sok gyümölcs semmi kenyér semmi lisztes cukros, sőt 35. hétig dolgoztam is és mégis 17kilót híztam. Most 9 hónapos a babám és nagyon jól szopizik de lefogynom még mindíg nem sikerült, nekem sem.
2009. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!