Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor áll készen a szervezetem...

Mikor áll készen a szervezetem, hogy kisbabánk szülessen? Nagyon várjuk Őt. Mennyi idő míg kiürül a fogi-gátló hatása?

Figyelt kérdés
6 és 1/2 évig szedtem fogamzásgátlót! Novemberben hagytam abba, s én úgy tudtam 3 hónap elég ahhoz, hogy kiürüljön a szervezetből, sőt van aki azt mondta, hogy már az 1. menstruáció alkalmával! Viszont én most kezdek érezni magamon változásokat, nagyon csúnya gennyes patik, zsíros bőr, rettenetes hasi görcsök mensikor... Nekem sosem volt így! Ezek szerint most kezd csak kiürülni? !? Akkor ne keseredjek el, ha a következő hónapban is megjön? ! Nem áll még készen a szervezetem?
2009. ápr. 17. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Van olyan doki,aki azt mondja,hogy 3-6 hónapot kell várni.Olyat is olvastam már itt,hogy nem a gyógyszer kiürülésére kell várni,mert az kb 2 hét alatt megtörténik,hanem a méhnyálkahártya megvastagodásához kell egy kis idő.(kb 14mm az embrió befogadására alkalmas)

Én is abbahagytam a gyógyszert drukkoljunk egymásnak!!!!!!

2009. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem! Köszönöm szépen a válaszodat, aranyos vagy!

Én NAGYON drukkolok Neked :-) és mindenkinek aki kisbabát tervez, hogy összejöjjön minél előbb.....

2009. ápr. 17. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Doki mondott vmit? mióta abbahagytad a tabit ... látott a doki pl. uh-n ?

Vezetsz hőgörbét ??? Jó lenne mert abból tudod h mikor volt peteérésed, tudsz számitani rá ha már rutinosabb vagy :))).

Nekem ebből derült ki h egyáltalán nincs PÉ.-m :((.Hiába jött meg a mensim. De megoldottuk a problémát. :)))) Drukkolok !!!! H összejöjjön.


Nem elkeseriteni akarak félre ne érts csak azt irom le amit én tapasztaltam mikor hasonlo problémák adottak mint Neked! --- > hormonális ok a csunya pattik. De sztm ezzel egyenlőre ne is foglalkozz. Elöször tudd meg h van-e, rendszeres peteérésed. SZORITOK NEKED !!!! h hamarosan összejöjjön.

2009. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Látott doki múlt hó.-ban, megvizsgált, bár uh nem volt, de azt mondta teljesen rendben van minden! Mondta, hogy az is lehet, hogy nincs még peteérésem, de ennek vizsgálatával állítólag ráérünk még foglalkozni, azt mondta ha 1 év múlva nem jön össze! De ő állítja, hogy nemsokára gömbölyödni fog a pocakom...

Nem szoktam mérni a hőmet, nem vezetek görbét sem még, de már gondoltam rá...

2 mensi közt szoktam érezni szurkát a hasamban, szerintem akkor lehet peteérésem!

Aranyosak vagytok, hogy válaszoltok, s hogy bíztattok! Köszönöm szépen!!!!!!

2009. ápr. 19. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!