Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MEDI-LAB terhességi tesztet...

MEDI-LAB terhességi tesztet használtátok már? Vélemény?

Figyelt kérdés

Én 28-ára nem várom és ma teszteltem negatívat.

Lehet hogy korai volt vagy nem elég érzékeny a teszt?


2011. aug. 26. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a teszt nem jó. Nekem pozi volt amikor nem volt baba.
2011. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Korai volt szerintem inkább utána ha nem jön meg.Jó teszt szerintem mind az persze azt mondják a drágább tesztek pontosabbak.Hát nem tudom inkább várj még.
2011. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a teszt a hibás hanem a válaszoló szervezete.Ha hormonzavar van és magasabb a hcg szint akkor mutat pozitívat bármelyik teszt.
2011. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Ez érdekes a többi nem volt pozi csak az.

2011. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én esetem a következő volt: nemvárt napján teszteltem reggeli első vizeltből egy teszttel, a nevét sajna nem tudom, vizeletcseppentős, kék fekete tesztkazettás, ott elég halványan de ott volt a 2. vonal! pár órával később, tehát nem első vizeltből egy Medi-Lab-bal, ott viszont majdnem ugyanolyan erős volt mind2 vonal!
2011. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok újra. Még csak azt szerettem volna mondani, hogy nem vagyok hormonzavaros, most várom a 2.gyermekem. Sz@r a Medi-lab. Itt már sokan írták.
2011. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 28-ra nem várom! Már alig bírom ki, hogy ne teszteljek, de direkt nincs is itthon teszt! Ráadásul semmyilyen szokásos tünetem nincs, hogy meg akarna jönni. Neked vannak tünetek?

Amúgy nekem az első kisfiamnál a Medi-lab lett pozitív, én akkor azt vettem.

Nagyon szorííííííííííítok neked is!!!!! Mikor tesztelsz legközelebb?

2011. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Olyan érzésem van mintha megjött volna pedig nem.

Meg néha szurkál a hasam.

Tegnap este például majdnem elhánytam magam...

Hétfőn esetleg kedden tesztelek szerintem ha addig nem jön meg.

Remélem nem...

2011. aug. 26. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!