Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mastodynon cseppekről vélemény...

Mastodynon cseppekről vélemény? A ciklust tekintve mindegy mikor kezdem szedni? Használt már nektek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem használt, először meghozta a mensit (szopi befejezése után nem jött meg), aztán terhes is lettem a kistesóval (ahogy terveztük) :)

Ciklustól függetlenül kezdtem el szedni, úgy tudom, mindegy, mikor kezdi az ember.

Sok sikert!

2011. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
erős premens görcseim voltak erre szedtem.nekem csodát nem tett és terhes se lettem tőle.
2011. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első,mennyi ideig szedted,mire kiváltotta a hatást?
2011. júl. 25. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:

1.

abbahagytam a szoptatást, és mivel utána még egy hónapig sem jött meg, ezért elkezdtem szedni, így rá egy hónapra meg is jött (azért akartam, hogy megjöjjön, mert kistesót akartunk minél előbb), aztán újabb egy hónap múlva terhes is lettem (végül is 1-szer jött meg, utána már terhes voltam), 2 adag cseppet szedtem be, mármint 2 üveggel, csak már nem emlékszem pontosan hogyan kellett szedni, talán 3 * 20 csepp, de nem biztos.

2011. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!
2011. júl. 27. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!