Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a görbémről?

Mi a véleményetek a görbémről?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy nem egy időben mérem, mikor elvileg pém lehetett, akkor még később keltem, nem is láttam értelmét a mérésnek. Hüvelyben mérem. Mit tudtok kiolvasni belőle? Ez az első hónapom, még nem is igen akciózunk babán, most ürül a fogigátló a szervezetemből. Inkább csak kísérletezek. Ezért volna jó egy két szakértő szó.


2009. ápr. 17. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem látszik a görbéd. Az alatta lévő címet linkelted?
2009. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet megnyitni!
2009. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

bocsi, még próbálkozok


[link]

2009. ápr. 17. 18:59
 4/12 A kérdező kommentje:
2009. ápr. 17. 19:00
 5/12 A kérdező kommentje:
az utolsó a tuti
2009. ápr. 17. 19:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Irtó magas az alaphőd és az nem jó. Sajna épp az a pár napos kimaradás amikor nem mértél többet mondana.
2009. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

tudom, hogy magas, már vagy három hónapja mindig magas

Lassan kezdek pajzsmirigyre gyanakodni

Az érdekelt volna, hogy jelent-e valamit, ha előbb cikk-cakkos, utána meg konstans?

2009. ápr. 17. 19:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom, hogy jelent-e valamit a cikk-cakk, majd egyenes, de mutitom az enyémet, az is hasonlóan alakult, csak a napokban kezdett emelkedni, de csak éppen:

[link]

Remélem semmi baj ezzel... Ez az első hónapom, hogy mérem, szóval tanácstalan vagyok, hogy jó-e ez így???

2009. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, gyönyörű görbéd van, nem sokunknak alakul ilyen tökéletesen! :)
2009. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Köszike! Ezek szerint akkor nem baj, ha az eleje cikk-cakkos, a második fele pedig egyenes egy darabig :)

Utolsó előtti, a görbés vagyok

2009. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!