Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik ilyesmi növény?

Létezik ilyesmi növény?

Figyelt kérdés
A Trónok harca című könyvben van egy holdtea nevezetű ital amitől nem esnek teherbe vagy elmegy a magzat nem tudom. A valóságban van ilyesmi, a hormonális készítményeken kívül? :D Ahogy olvastam a könyvet mondtam magamban, milyen jó lenne, mert a fogamzásgátló nem épp egészséges.
2011. aug. 26. 17:56
 1/6 anonim válasza:
Elmegy a magzat? Olyan most is van... Abortusz.
2011. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak gyógynövények amelyeket nem ajánlanak kismamáknak,mert vetélést okozhatnak pl. a rozmaring akár még a menzeszt is előrébb hozza,mert vérbőséget okoz. Azt azért nem gondolom,hogy az ilyesmivel érdemes "védekezni". Vetélést nagyon sok minden okozhat... Én nem tartom jobbnak egy alacsony hormontartalmú fogamzásgátlónál,hogy vetélést okozzon valaki magának és nem is biztos hogy beválna. Akkor viszont tényleg az abortusz marad. Vagy pl az óvszer sem tartalmaz hormont...:) és jó is az indexe.
2011. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert az egészséges, hogy minden hónapban elvetélsz?
2011. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is ismerek növényt, amitől elvetélsz, de nem fogom megmondani mi az, semmi szín alatt.

Ne gondold, hogy attól, hogy természetes eredetű valami, attól egészséges is!

(most nem azért, de a kokain is természetes eredtű, attól jó????)

2011. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsássatok meg nem úgy értettem hogy minden hónapban el akarok vetélni hanem hogy van e olyan növény amitől nem esek teherbe. de ez kicsit abszurdul hangzik... túl szép hogy igaz legyen.
2011. aug. 28. 09:17
 6/6 white Silverangel válasza:

A fahéjat, nem ajánlják várandós hölgyeknek, szerintem használjon a férfi társad óvszert.. ne mérgezd magad!

A nagyanyám gyerekkorában még a szomszédai leander levelének teájával vetetté kel a magzatot, de ez a leendő anya életével is járhatott.. mert tudniillik az Leander halálos mérget tartalmaz, amitől a lovak is megdögölnek...

Inkább a megelőzés!!!

2011. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!