Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A csajom lehet-e terhes csak...

A csajom lehet-e terhes csak azért mert leesett a gumi, de nem élveztem bele?

Figyelt kérdés

Postinorra nem jutott ész ebbe az esetbe. 2-3 nappal van havi előtt. 4-5 napja történt a dolog. Most fáj a hasa stb szóval gondolom meg kell jöjjön neki de semmi híre még. Eddig semmi fájdalmai nem voltak menszen. Szóval kellene aggódjak?

Illetve most volt hogy le is feküdtünk mert eddig újjazás volt meg stb... de most vesztette el... mint hallom az is késleltetheti a havit...


2009. ápr. 17. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van akinel kesleltetheti, de szerintem nem feltetlenul.

Eleg keves esely van ra, de tudod, az ordog nem alszik. Ha nem jonne meg a menstruacioja akkor 2 het mulva vegyen (vegyel) tesztet es csinaljatok meg.

"csajom"-megnevezestol meg kiakadok...

2009. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért a Postinor ne legyen állandó megoldás, annyi hormon van benne amennyi egy lónak is sok lenne!!!! Későbbiekben köze lehet egy esetleges melldaganat kialakulásához pl.


Kérdésedre a válasz, a hasa nem attól fáj mert esetleg terhes, viszont a menstruáció előjele lehet a görcs, függetlenül hogy eddig volt-e fájdalma vagy sem. Lehet terhes, az előváladék tartalmaz spermiumot, bár a ciklus végén szeretkeztetek, amikor kevesebb a valószínűsége jóval. De megtörténhet. Ha nem jön meg a menstruációja, akkor mától úgy kb. 10-15 nap múlva csináljatok egy tesztet.

Megkérdezhetem, hogy hogyan esett le az óvszer?

2009. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
őszinte legyek én sem tudom... valami fura márkájú volt mert havernak az volt... hirtelen jött az ötlet... nehezen jött fel... utána meg csúszott össze vissza... nem bízok én csak a durexbe... de mind a ketten nagyon akartuk szóval ez van :)... amúgy gondolom azért csúszott le mert én is azért tövig beraktam és nem volt egész egész le húzva a gumi... vagyis... érted mire célzom... tudom én is hogy a postinor igen sok hormon mennyiséget tartalmazz... gondoltam én is hogy ha így kialakult már a szexuális kapcsolatunk... akkor vegyen marvelon-t... az napi szedésre alkalmas... bár az meg feldöngeeti az egész ciklusát sajnos... akarom még mondani hogy a csaj szűz volt... vagyis most történt meg a dolog komolyan... először és lehet ezért késik most 1-2 napot...
2009. ápr. 18. 09:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az a marvelon? fog. gatlo??? mert nem biztos h azt csak ugy meg kell h vegye, és szedje, hanem orvosnak kell felirnia, egy vizsgalat utan. a kérdésedre a valasz pedig h igen, lehet terhes, de ennek nem nagy a valoszinűsége. legküzelebb hasznaljatok durexet. habar nalunk mar az is volt h csuszott össze-vissza, szoval mégiscsak jobb a fog. gatlo. a postinorral meg tényleg nem szabad szorakozni, de ha valoban sürgős a dolog, akkor muszaj.
2009. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
anyukamnak is marvelonja van de azt az orvos kell felirja es folyamatosan kell szedni az nem er semmit hogy ha csak ugy bekap egyett
2009. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

21.59-es vagyok.

A nőgyógyász vizsgálat után vérvételre beutalót fog adni a barátnődnek, ahol megnézik többek közt a májfunkcióját, ezután kaphat fogamzásgátlót. Nem értem mire írod azt, hogy összezavarta a ciklusát, hiszen sok nő pont ezért szedi, mert ez pontosan beállítja. Utánanézhetsz a googleban a "működésének". A fogamzásgátlót minden nap kell szedni, az nem úgy működik mint egy esemény utáni tabletta. Rengeteget lehetne még írni erről, de a legjobb lenne utánaolvasnotok, sok honlap foglalkozik ezzel. Vigyázzatok magatokra, és az óvszert húzdd fel rendesen. A durex tényleg jó, 10 évig használtuk a férjemmel mielőtt gyereket szerettünk volna, és sosem!!! volt problémánk, de ehhez természetesen a megfelelő használat is szükséges volt. ili

2009. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok... itt reggel 8:25 és román húsvét... szal boldog nyuszit... nekem az mert most jött az sms hogy megjött a havija... tudom hogy a fog gátló nem úgy megy... marvelonból van 2 fajta... a 21 meg a 28... ám tudom hogy napi szedésre alkalmas... a postinor meg igen csak, nem játék... amúgy én is durex fan vagyok és ami jó az jó... de valahogy most egy jó időre elment a kedvem a szextől... az este is már aggódtam mert a bnőmnek 2 napja hogy késik... és mna... de jó hogy most minden okés... majd meglátjuk idővel mi lesz... mennyit tart a havija... eddig volt hogy 6 napot is... most nehogy 2-3 nap legyen... mert akkor muszály a teszt :|
2009. ápr. 19. 07:27
 8/10 A kérdező kommentje:
aprop.... a fogamzásgátlás meg stb... szerintem neki még korai... mert idén lesz 15 csak... én meg 19... 4 év van köztünk... ami most igen csak látszik... de mindenki elfogadta .D szüeli, szüleim :D
2009. ápr. 19. 07:29
 9/10 anonim ***** válasza:
A baratnodnek azt tanacsolom h ha meg is jott neki, az még nem jelenti azt h nem terhes. vannak, akik postinor mellett estek teherbe. menjetek el orvoshoz h mindenki megnyugodjon.
2009. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nincs gond
2009. júl. 13. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!