Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt a gumi, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a gumi, de nem élveztem el, mennyire valószínű h teherbe esett a bnőm?

Figyelt kérdés
Egy durex óvszert használtunk, teljesen originál csomagolásból vettem elő. Már egy ideje csináltuk, pózt váltottunk és észre vettem h vmi nem stimmel, megnéztem, és kivolt szakadva az óvszer vége. Az biztos h közbe volt váladékozás, de h nekem, vagy a bnőmnek, vagy esetleg mind2-nk nek, ezt nem lehet tudni. Viszont nem mentem el. Magyarul olyan mint h ha nem használtunk volna gumit, de nem élveztem volna el. Mennyire valószínű, h baj van? Mit csináljunk? Én 19, ő 17.
2011. márc. 15. 03:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem eleg keves az eselye. Ugyan elovaladektol is teherbe lehet esni de szerintem keves az eselye. Mondjuk fugg attol is,hogy a baratnod hol tartott a ciklusaba.

De mondom, szerintem keves az eselye.

2011. márc. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát adtatok pár százalék esélyt az utódnak.
2011. márc. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nagyon nagy, én a helyedben már most pánikba esnék!
2011. márc. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
esemény utáni. már van hormontartalom nélküli is és azt lehet vény nélkül kapni :) Csak siess minél előbb vegye be annál hatásosabb a 3 napba legyetek benne. 5 napot is kibír még, de nem érdemes kockáztatni.
2011. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Többször jártunk már úgy, hogy a gumi szakadt, megéreztem, kihúztam, lecseréltük, folytattuk és semmi baj nem lett belőle.
2011. márc. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen kérdéseket. Olyan használható információk helyett, mint pl. hány napos a hölgy ciklusa, mikor történt az aktus, rendszeres-e a mensije stb, ahelyett leírják, hogy pózváltásnál szakadt ki az óvszer.

Könyörgöm, ha már felteszel kérdést, legalább törekedj arra, hogy érdemben lehessen rá válaszolni.

Szóval ha esetleg megosztanád velünk a kérdéseimre a választ...

2011. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"esemény utáni. már van hormontartalom nélküli is és azt lehet vény nélkül kapni :)"


Ezt meg nem tudom honnan szedte a kommentelő, mert ilyen NEM létezik. Vagy ha szerinte van, ugyan írja már le a nevét....

Kérdező: el ne higgy ilyen baromságot.

2011. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!