Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel análoztunk gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel análoztunk gumi nélkül, de nem élveztem belé. A végbélen keresztül tudom h nem lehet terhes de létezik olyan hogy az előváladék kifolyik és valahogy megtalálja az útját egy úszóbajnok az előváladékból?

Figyelt kérdés

előtte nem csináltuk, szóval nem volt bajnok a csőben elvileg.

nagyon kicsi az esély tudom, de érdekelne hogy találkozott e már valaki olyannal h valaki így teherbe esett volna?


2010. dec. 14. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
ha akarja úgy is bebeszéli neked,hogy tőled van
2010. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Első kérdésem: olyan rohadt nehéz kiírni a "hogy"-ot? Egyébként nem lehet terhes.
2010. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát ha jön a dologgal akkor tuti apasági tesztet kérek...
2010. dec. 14. 17:40
 4/14 anonim ***** válasza:
nagyon helyes
2010. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Ugye tudod, hogy nagyon gusztustalan fertőzéseket is el lehet kapni, ha gumi nélkül análoztok?
2010. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a terhesség sokkal jobban aggaszt, fél éve vagyunk együtt, ha valami nyavalyája van az már kijött volna
2010. dec. 14. 17:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, így nem lehet terhes (hacsak nem dörzsölted oda a nemi szervéhez is mielőtt betetted), viszont az óvszer nélküli análozástól olyan fincsi fertőzéseket tudtok összeszedni, még ha ki is öblítette magát, hogy egy hónapig nem akartok majd nemi életet élni (a későbbi meddőségről nem is beszélve). Én a helyedben inkább emiatt aggódnék. Az análhoz KÖTELEZŐ a gumi!
2010. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"a terhesség sokkal jobban aggaszt, fél éve vagyunk együtt, ha valami nyavalyája van az már kijött volna"


Jaj, de tudatlanok vagytok az anális szexet illetően. A végbelében fekália van, és fertőző baktériumok is élnek, ami a végbélben ártalmatlan, de a péniszre, és a húgycsőbe kerülve nagyon csúnya fertőzést okoz. Ha valamiről tudatlanok vagytok, akkor inkább ne csináljátok...

2010. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

értem fertőzések, de azok gyógyíthatók, egy gyerek meg minimum 18 évig megvan...:S:D


az mennyire redukálja a dolgot ha a menzeszének aznap lett vége?(még egy picit vérzett is) nagyjából a kizárt dolog kategória nem?

2010. dec. 14. 18:07
 10/14 A kérdező kommentje:
fiatal vagyok még a gyerek témához nagyon (22)
2010. dec. 14. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!