Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli 37-es hovel, 2 nap...

Reggeli 37-es hovel, 2 nap kesessel megjott a (nemvart). Nem barnazas, viszont higabb verzes a megszokottol. Akkor most mar nincs remeny ugye?

Figyelt kérdés
Tesztet csinaltam reggel, ami - lett. A homerozes, es a mensi kozott kb 2 ora telt el.
2008. márc. 7. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
majd legkőzelebb.nyugi
2008. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sajna tuti nem baba
2008. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínű hogy nem vagy terhes. Sajnos :(
2008. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat koszi a tapasztalatokat. Meg egy kicsit tartotta bennem a lelket, hogy nem esett vissza a hom. De igen,majd talan legkozelebb :((
2008. márc. 7. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is késéssel jött meg tegnap, de a hőm még ma is fent van és más is a mensim.Nekem is ezeket írták.Majd legközelebb sikerül:)
2008. márc. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Egy cipoben jarunk. A mai hom 36.9. A mensi inkabb csak pecsetelgetes. Nem a megszokott az tuti! Se nem piros, se nem barna. A ketto kozott valahol.
2008. márc. 8. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!