Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az 5. hétbe vagyok és elég...

Az 5. hétbe vagyok és elég sok jel a vetélésre utal, de még egyáltalán nem vagyok benne biztos. A babát látom a bugyimon? (mármint tudom h én nagyon pici) De mit látok mégis?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek mert egyáltalán nem tudom h ha elvetélek akkor az mégis milyen. Milyen következménye lehet ha nem megyek orvoshoz?

Látom ha eltávozik belőlem a baba? megtudom fogni?

Kérlek írjatok erről!


2009. ápr. 17. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
MIt látsz? MI utal szerinted arra? Vérzel?
2009. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az élélnk piros vér nagyobb mennyiségben és a szövet darabok vetélés jelei, a baba még kicsi és amorf, és a petezsákban van, de ha kb egy egy centis valami lesz a WC-ben vagy a bugyin az a baba lesz :-(
2009. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tudod megfogni...nagyon pici még öt hetesen.

Tényleg, mik a tünetek?

És miért nem akarsz orvoshoz menni? Ő meg tudna téged nyugtatni. Mivel még pici a magzat, nem lenne szükséged utólagos beavatkozásra, de holnap mindenképpen az legyen az első dolgod, hogy kérsz egy gyors időpontot a nőgyógyászodtól!

2009. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Van egy bizonyos dolog ami nőgyógyásznál történt velem azóta egyetlen egysem sem megyek:(

De ha nemmegyek milyen következményei lehetnek?

2009. ápr. 17. 23:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
fertőzés, és úgyis ott kötsz ki akkor csak mentővel, szóval jobb ezzel nem játszani!
2009. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos következményei lehetnek, ha nem mész nőgyógyászhoz, jelen esetben, ha vetélésnél nem ürülsz ki rendesen, a bent maradó darabok fertőzést okoznak, a méhed is rámehet!

Terhességnél pedig egyszerűen muszáj elmenni, a baba egészsége érdekében, meg a tiédben!

És ha nem vagy terhes, akkor is muszáj menni, a rákszűrés miatt!

2009. ápr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szulni fogsz akkor se mesz majd korhazba? A 9 honap alatt nem fogsz nogyogyaszhoz jarni? Otthon akarsz majd szulni? Ilyet nem szabad am csinalni, tudod. Azt te tudod hogy mi tortent a nodokinal, de valaki bizalmasoddal menjel akkor el, o is mindig menjen be veled a vizsgalatra, ne feljel. Anyukad, ferjed, baratnod, szoval barkit magaddal vihetsz!

Menjel el holnap a dokihoz valakivel!

2009. ápr. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem feltétlenül menj orvoshoz, mert már sokan írták, hogy ha időben elmentek volna, kaptak volna megfelelő gyógyszert, ami megakadályozta volna a vetélést. Remélem nem lesz semmi baj!
2009. ápr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Atyaisten! MENJ orvoshoz, ha játszol a gyerek életével akkor talán tényleg egyszerűbb elvetélni vagy védekezni kellett volna. Az egy dolog, hogy parázol az orvostól, az meg egy másik, hogy alapismereteid sincsenek a testedről, a terhességről. Mit gondolsz, más sem megy orvoshoz, csak mert kellemetlen? Vagy mert egykét doki idiótán viselkedett vele?

Neked van egyedül p*nád..?

Neked egyvalamit kellene megjegyezned: NE szülj gyereket!

Bocs a stílusért, de nem hiszem el, hogy ilyen van, miközben mások megfeszülnek, hogy egészséges legyen a gyerekük.... Lehet lepontozni.

2009. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!