Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este a hüvelyemből 1-2...

Tegnap este a hüvelyemből 1-2 vércsepp volt a bugyimon. Kissé fájt alul a hasamnál, hasonló a menstruációs görcsökhöz, csak kicsit enyhébb. Lehet baja a kicsinek? Utalhat későbbi vetélésre?

Figyelt kérdés
Ma reggel szintén enyhe alhasi fájdalmaim voltak. A vizeletemben pedig 3 apró 1-2 mm-es fehér darabkát láttam, pici buborékban. Nagyon megijjedtem mert 4 hetes kismama vagyok. Az UH vizsgálaton mindent rendben talált a doktornő. Első baba. Az orvosomat még nem tudtam elérni telefonon. A válaszokat előre is köszönöm.
2009. máj. 8. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél el az ügyeletre nehogy valami baj legyen!De nyugi nem kell a legrosszabbra gondolni!Drukkolok hogy inden rendben legyen!!!
2009. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nálam is volt többször az első hetekben. Nem volt problémám belőle. Én is nagyon megijedtem.....

A dokim azt mondta, hogy méhtágulás miatt.

De azóta is sokszor volt fehér folyásom, azt mondta, hogy amíg normáis mennyiségű, az normális.

És nekem korábban, terhesség előtt is többször volt ilyen "darabos" fehér folyásom.

Persze mindenképp beszéld meg az orvossal. Attól fogsz igazán megnyugodni....

2009. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ilyen hamar válaszoltatok! Szerintem sem lesz gond.:) Most olvastam, hogy ez elég gyakori a terhesség elején ( 1:4 ). Már az első héttől kezdve fáj a pocakom, biztos tágul a méhem. Persze mindenképp megyek orvoshoz ellenőrzésre.;)
2009. máj. 8. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia. Mindenképp ügyelet! Én így jártam 2 terhességemnél hogy:

1. barnáztam majd másnap elkezdtem vérezni, és a dokim hibájából (hazaküldött hogy késői menzi 3+ teszttel!!!) későn értem be a korházba és elvetéltem. 5 hetes voltam.

2. Mostani terhességem is úgy kezdődött hogy amikor meg kellett volna jönnie, aznap reggel erős + tesztem lett, mászkáltam egész nap, majd mikor hazaértem láttam kb 50Ft-os nagyságú vért a bugyin. Nagyon megijedtem hogy már megint...de azóta nem volt semmi és most 22 hetes terhes vagyok!


Inkább időben menj dokihoz! Akár ambulanciára, ügyeletre...stb!!!


Minden jót kívánok!

2009. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ha nem küzdesz a hányással, érdemes megkérdezned, segíthet-e rajtad az Utrogestan. Nekem a barnázásomra ezt írták fel, és hál'Istennek, használt. Holnap leszünk 12 hetesek :)

Szedj magnéziumot, az csökkenti a görcsöket. Magne B6-ot vagy Magnerotot javaslok. Ez utóbbi nem csinál étvágyat és hamarabb felszívódik. Én is aggódtam a görcsök miatt, de azt mondták, teljesen normális. Pihenj sokat és szerintem a szeretkezéseket is mellőzzétek. Az is eredményezhet vérzést, barnázást.

Mesélj majd, hogy vagytok!

2009. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!A vérzés egyáltalán nem való a terhességhez.Ügyelet!!!

Aki babát szeretne és rendelleneset tapasztal miért nem megy orvoshoz azonnal!Lehet mire válaszol valaki,már rég megfordulsz a dokitól.Ez nem olyan kérdés,ahol mi laikusak segíteni tudunk!Mivel ha vérzik az ember lánya terhesség alatt,ott bizony keveseknél marad meg a baba,ha nem megy orvoshoz.Le lehet pontozni,de tapasztalatból írom.

2009. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi történt, minden rendben már?

2009. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Aranyos vagy hogy megkérdezed! Szerencsére nincs semmilyen probléma. Voltam az orvosomnál, megvizsgált, de semmi gond nincs. Valószínűleg azért volt, mert tágul a méhem, vagy még nem termelődött elég hcg hormon. Remélem veled is minden rendben van! Szia!

2009. máj. 10. 16:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez jó hír!:)

Velem is minden rendben, és remélem így is marad, néha túllaggódok dolgokat.....11 hetes

2009. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!