Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mastodynon cseppeket és Gynex...

Mastodynon cseppeket és Gynex cseppeket lehet egyidejűleg szedni?

Figyelt kérdés
Nagyon rendszertelen a mensim,tulajdonképpen egy éve nem jött meg magától, csak hormonok rásegítésével. Most elegem lett ebből, úgy gondoltam, kivárom,míg magától megjön. Teákat már régen iszok,de ebben a hónapban napirenden két liter teát megittam cickafark, orbáncfű, körömvirág és csalán keverékéből. Aztán rendeltem a patikában Gynex cseppeket. A patikusnő ajánlotta a Mastodynon cseppeket, hogy addig szedjem azt, hasonló a hatása. Ezt egy hete szedem és láss csodát, mára beköszöntött a pirim. Aminek most örülök,mert remélem rendeződik és aztán lehet baba. Tegnap viszont kiváltottam a Gynex cseppeket is,most nem tudom, melyiket szedjem,vagy lehet mindkettőt is? Én már 42 éves vagyok, a hormonjaim sem a legjobbak, pajzsmirigyre is szedek bigyókat. A Gynexre az van írva, hogy rendezi a hormonszintet is. Ez a Mastodynonra nincs írva, viszont attól megjött a pirim. Most mi tévő legyek? Valaki szedte már ezeket a cseppeket?
2009. ápr. 18. 09:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!