Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy betegség?...

Terhesség vagy betegség? Nagyon felfáztam utána másik napon megjött a mensim. Voltam együtt a barátommal ám történt 1 baleset lecsúszott a gumi.

Figyelt kérdés
Utána valószínüleg volt egy vese medence gyulladásom hátul 2oldalt fájt nagyon. Azóta jól vagyok semmi bajom, de amióta együtt voltam a barátommal nagyon kevés mensi jön, sőt barnás folyásom van, nagyon kevés jön és egyre kevesebb. Ez most valamilyen gyulladás, vagy terhességi gondok? 7. napja tart. és csak az 1. napon jött rendesen. Lehetnek terhesség tünetei? Vagy inkább a felfázás miatt?
2009. ápr. 18. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert nem vettél be 72 oras tablettat? na mindegy, mostmar késő. majd vegyél egy tesztet, és feltétlenül menj el egy nőgyogyaszhoz.
2009. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez akár mi miatt van, de hétfőn orvos!

Akár azért ha most akarsz vagy nem gyereket, akár azért, mert esetleg később még akarnál!

Talán petefészek gyulladásod is lehetett.De baba is lehet.

És nem biztos hogy egy vírusfertőzés után egészséges baba. Nem mondom, hogy nem akarlak megijeszteni, mert megakarlak. Irány a doki!

2009. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy itt senki nem tudja megmondani neked.

Ezt igen egyszerűen el tudod dönteni, csinálsz egy tesztet.

(Valószínüleg vesemedence gyulladás?" Dokinál voltál?)

2009. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Hát eléggé terhességgyanús,amit irsz!Vegyél sürgősen egy terhességi tesztet,csináld meg a reggeli első vizeletből,ha + menj nőgyógyászhoz!

Ha szerencséd volt,akkor nem vagy terhes,de akkor is irassál fel fogigátlót!

2009. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mensim 2. és a 3. napján voltunk együtt.

Azóta 5 nap telt el, nem hiszem, hogy ennyi idő alatt teherbe lehet esni, főleg mensi alatt és hogy nem élvezett belém. Tévedek?

2009. ápr. 18. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Tényleg a szakirodalom szerint elviekben nem lehet menzi alatt teherbe esni,de a gyakorlatban bármikor lehetséges.De különben a te döntésed,hogy mit teszel,én a helyedbe azért elmennék a nőgyógyászhoz.Ha fel is voltál fázva meg egyéb bajod is volt,lehet egy petefészekgyulladásod is vagy akármi más baj!Jobb egy vizsgálat,mint egy későbbi bánkódás!Dönts a legjobb tudásod szerint!
2009. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
H erted h ennyi idő alatt? barmikor terhes lehetsz, ugyanis a ciklusodat sok minden felborithatja, es aztan matematikus legyen a talpán, aki kiszamolja neked pontosan a termekeny napjaidat. sürgősen menj el egy orvoshoz, mert ha terhes nem is vagy, de vmi betegség siman lehet.
2009. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!