Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párodat valamilyen baleset, vagy betegség érné, és fizikálisan elcsúnyulna, vele maradnál, vagy elhagynád? Pl. Megégne az arca, a bőre, megvakulna, megsüketülne, le kellene vágni a mellét, vagy valamilyen végtagját, meghízna, lefogyna, stb.

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

volt olyan komoly kapcsolatom amiben azt mondtam hogy igen, vele maradnék.

...nem csúnyult el mégis vége lett


f24

2009. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem hagynám egyedül, nem szeretném ha még egy csalódás érné,főleg ha igazán szeretjük egymást, de ha szakítanánk nem ez lenne az oka
2009. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, a férjemmel maradnék mindenképp! Egy nehéz helyzetben ilyennel a másikat terhelni szinte gyilkosság egyébként is. És egyébként is, az ember nemcsak erről szól...a személyisége megmarad. Sajnos láttam arra példát, hogy egy barátunkat otthagyta a felesége, miután lebénult. Még a 2 gyerekét is a szerencsétlenre hagyta. Elmenekült a problémák elől...úgy látszik, hogy az ilyen embereknek addig tart a házastársi hűség, amíg jó dolguk van.
2009. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
vele maradnék, mert hát őt mint embert szeretem és nem csak azt ahogy kinéz. bár ha sokat hízna inkább rábeszélném diétára meg sportra 29,L
2009. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, hogy mind mellette maradnátok, sajnos én is hallottam már, hogy valami negatív változásra rögtön faképnél hagyta az egyik fél a másikat, pedig évekig együtt voltak már, és állítólag így, meg úgy szerették egymást...

Köszönöm a válaszokat.

2009. okt. 2. 22:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon fiatalok (17 évesek voltunk) amikor megismerkedtünk. Mániákusan szerettük egymást, tudtuk, hogy örökké egymást akarjuk.


A téli szünetben elutaztunk volna a szüleivel síelni pár napra, de mivel engem akkor még nem engedtek el, otthon maradtam. Beléjük ment egy kamion, frontálisan. Mindenki meghalt a balesetbe, kivéve a párom, de nagyon súlyosan megsérült, lebénult két lába és több bordája is eltőrt.


Mindez 8 éve történt és még mindig együtt vagyunk. Minden nap hálát adok az égnek, hogy Ő az én párom és tudom, hogy hihetetlenül szerencsések vagyunk. Nem mondom voltak nehézségek és nagyon sokat veszekedtünk, de sose adnánk fel ezt a kapcsolatot.


L/25

2009. okt. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodtan lepontozhattok, de én annó, amikor megismertem a jelenlegi férjem, már akkor megmondtam neki, hogy semmilyen elcsúnyulás miatt nem hagynám ott, kivéve, ha lebénulna, mert attól egyszerűen írtózom, nem tudom, miért. Ehhez képest ő akar elhagyni, mert híztam 15 kilót.27L
2009. okt. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

egyik előbbi válaaszoló vagyok (2.)

csak azért írok megint mert 23:07-es történetétől kirázott a hideg, félre ne értsetek :D gratulálok nektek :) mindig kiráz a hideg az ilyen gyönyörűszép történetektől :) sok boldogságot :) elismerés a kitartásodért :)

15/L

2009. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

jelenlegi páromat imádom,nem kérdés hogy vele maradnék-e...

de ehhez igen erős érzeémek kellenek

előző pasik iránt ez nem volt meg,nem maradtam volna

2009. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeretek valakit, akkor jöhet bármi!

"...ásó, kapa, nagyharang"

2009. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!