Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnömmel, tegnap lefeküdt...

A barátnömmel, tegnap lefeküdtünk, és a végén észrevettem, hogy kiszakadt az óvszer. Az anyja azt mondta hogy nem lehet terhes mert 13. án jött meg neki utoljára, igaza van?

Figyelt kérdés
Kicsit megijedt, hazament szólt a szüleinek, de az anyja aztmondta neki hogy nem lehet terhes mert 13. án jött meg neki utoljára. Csinált egy tesztet, de még az nem ér semmit, tudomásom szerint. Szerintem ettöl még hogy most jött meg neki 13-án ugyanugy lehet terhes. Nagy az esély rá hogy az legyen? És most nem hiszi el nekem hogy kéne venni egy 72 orás tablettát.
2011. aug. 28. 14:47
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de irjatok még ha tudtok segiteni, nagyon jól jön, mert anyuval is beszélek közben, és ö is mondja a dolgokat, de tiis sokat segitetek köszönöm.
2011. aug. 28. 15:31
 22/28 A kérdező kommentje:
akkor, magyarországon, korház is, és az ügyelet is jó?
2011. aug. 28. 15:35
 23/28 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekem egyszer volt szükségem esemény utáni tablettára, éjjel az ügyeletes patikában adtak. Igaz, ennek már legalább 10 éve, nem tudom, most adnak-e recept nélkül.
2011. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A tabletta elvileg annál tutibban véd, minél korábban beveszi, ezért inkább érdemes lenne ma elmenni az ügyeletre. A barátnőd anyukájától meg legközelebb inkább ne fogadjatok el tanácsokat ilyen ügyben, mert kb pont középidőben voltatok együtt, amikor a legnagyobb az esély a teherbe esésre. A teszt pedig ilyenkor még nem mutatja ki, ha baba van.

Sok szerencsét.

2011. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Megírod?
2011. aug. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Olyan tablettát kaptak, amit adddig kell szednie amig meg nem jön neki, 1 hónapi adag... és jár nögyógyászhoz, már volt, és 14. én megy vissza meg huszon valahanyadikán.
2011. szept. 2. 18:58
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent, mindenkinek.
2011. dec. 16. 06:19
 28/28 anonim válasza:
na mi lett? van azóta gyerek?
2015. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!