Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnömmel, tegnap lefeküdt...

A barátnömmel, tegnap lefeküdtünk, és a végén észrevettem, hogy kiszakadt az óvszer. Az anyja azt mondta hogy nem lehet terhes mert 13. án jött meg neki utoljára, igaza van?

Figyelt kérdés
Kicsit megijedt, hazament szólt a szüleinek, de az anyja aztmondta neki hogy nem lehet terhes mert 13. án jött meg neki utoljára. Csinált egy tesztet, de még az nem ér semmit, tudomásom szerint. Szerintem ettöl még hogy most jött meg neki 13-án ugyanugy lehet terhes. Nagy az esély rá hogy az legyen? És most nem hiszi el nekem hogy kéne venni egy 72 orás tablettát.
2011. aug. 28. 14:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


Komolyan mondom nagyon érettek vagytok!Csak gratulálni tudok!(Jó értelemben, mielőtt még valaki félre érti). Szerencsés a barátnőd, hogy ilyen érett, figyelmes pasit fogott ki! :D

Beszélj a barátnőddel és azért írd meg, hogy elmentek-e dokihoz vagy, hogy ilyen esetben nálatok mi történik, hogy kell intézkedni. Azért drukkolok, hogy mindent időben sikerüljön intézni!

2011. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


Nálunk vannak ügyeletek ahova belehet menni, kórház, sőt vannak ügyeletes gyógyszertárak is. Szerintem nálatok is kell ilyennek lennie. nem lehet, hogy hétvégén nincs ellátás. Anyukáitok mit szóltak?

2011. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

a 72 órás elvileg holnap még belefér.

De tényleg kell, mert pontosan eltaláltátok a középidőt. Először írom le, hogy drukkolok, hogy NE legyen baba a dologban!

2011. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
anyukám, magyaroknál él, én apukámmla vagyok itt. Mindegy az ö anyukája tudja, és azt mondta hogy nem lehet terhes de tesztett vett. Szerintem meg 90% hogy tehes, és nincs szükségünk egy gyerekre, se egy abortuszra ha van másmegoldás is. Anyu magyarországon vasárnap, vagy holnap reggel még betud menni feliratni ügyeletre 72 orásat? mert ahgyo mondtam holnap jönnek ide szabadkára.
2011. aug. 28. 15:24
 15/28 anonim ***** válasza:
A teszt tényleg nem ér semmit, kórház, nőgyógyászat vagy ügyelet, ott majd elirányítanak, ahová kell.
2011. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%
A teszt az aktus után egy nappal semmit sem ér. Tabletta kell, sürgősen!
2011. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
de utoljára késett neki vagy másfél hetet, ezért jött meg neki 13. án. nem tudom ez mennyit számit, lehet azért késett neki, mert felfázott(mert akkoribana z volt a gyanum mert sokat járt wcre.) vagy még nem olyan rég tavasszal volt egy cisztája a méhében ezis lehetett. utolso két menstruációja késett. számit ez valamit?
2011. aug. 28. 15:25
 18/28 anonim ***** válasza:
Igen, ez a ciszta ez számíthat, de még nem zárja ki a terhesség létrejöttét. Amúgy nem számít, hogy előző több hónaphoz képest késik vagy nem, az utolsó számít, de ha ilyen összevissza jön meg (októl függetlenül), akkor nem lehet tudni mikor van a pé.
2011. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
holnap reggel még ér valamit a tabletta? Mennyibe kerüL? nemérdekel az ár mert olcsobb mint egy gyerek, vagy egy abortusz , csak ugy kiváncsiság.
2011. aug. 28. 15:27
 20/28 anonim ***** válasza:
85%
15:27 vagyok: fogalmam nincs mennyi, én Erdélyben élek. Szerintem holnap reggel még oké, de azért siessetek vele.
2011. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!