Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az, hogy Clostilbeg...

Hogy lehet az, hogy Clostilbegyt-t szedek, és még domináns tüszőm sincsen?

Figyelt kérdés

Nem lát peteérést a doki, ma voltam nála, a ciklusom 12. napján vagyok. Fájdogál a bal petefészkem, ezt mondtam is neki, de semmit nem lát!

Lehet, hogy később érik a petesejtem?

Szerinte ebben a hónapban már ne számítsak babára, bár nem kizárt, mert semmi sem kizárt, ezt mondta!

Nincsen ciklusom, ezt ne is kérdezzétek, mert volt, hogy fél évig sem jött meg a menzeszem!


Lehet , hogy első hónapban nem fejti ki a hatását a Clostil?

Vagy akkor gyógyszerrel sem érlelek petesejtet?


Segítsetek!


2011. szept. 26. 13:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
igyál cickafark és palástfű teát és mellette szedd egész ciklus alatt a barátcserjét kapszula vagy golyócska formájában.
2011. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
még annyit hogy ez tuti beindítja a petefészked a munkára
2011. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

az a durva, hogy 20 évesen azért imádkozol, hogy ne essél teherbe, 30 évesen meg azért, hogy teherbe essél!

basszum 34 és fél vagyok!

2011. szept. 26. 13:48
 4/20 anonim ***** válasza:
hallgass rám. hidd el ez beindítja a peteérésed, 1 próbát megér. ártani nem ártasz vele mert homeopátiás szer. én azt mondom neked az első hónap után teherbe esel ettől.!
2011. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
most ez az első Closztis hónapom, és semmi, lehet következő hónapban produkálok valamit?
2011. szept. 26. 14:05
 6/20 anonim ***** válasza:
Képzeld el az egyik ismerősömnek sem látott semmi peteérésre utaló jelet a doki uh-n és abban a CIKLUSBAN LETT TERHES!!Akkor mi a bánatot néznek ezek a dokik az uh-n.Ja és pont a 3. clostys ciklusban járt.Úgyhogy fel a fejjel.
2011. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A closti a leggyengébb stimuláló. Ezért kezdik ezzel a kezeléseket. Nem mindenkinek hat, vagy nem azonnal. Lehet, hogy neked nagyobb adagra, vagy fajtára van szükséged.

2011. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves első!


Én azt csináltam, amit te írtál, de abszolút nem csinált peteérést, még késve sem, ahogy az előző hónapokban végre talpmasszázzsal sikerült elérni. Szóval annyira azért nem biztosan indítja be :)


Kedves kérdező!

Lehet, hogy első hónapban nem hat, de a Clostinak sok esetben elnyújtott hatása van, szóval reménykedni kell és sokat együtt lenni a saját örömötökre! Minél jobban görcsölsz és beleásod magad, hogy mit hogy kellene, annál nehezebben fog összejönni. Hajrá!


M

2011. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a biztatásokat, kufircolunk majd ezerrel :)

clostil mellett természetesen!

Amúgy lehet, hogy későbbi időpontban érek majd?

vagy e hónapban mondjak le a babáról?

2011. szept. 26. 16:34
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az első két hónapban, amikor szedtem, nem volt peteérésem. Teljesen el voltam keseredve, de aztán a harmadik hónapban, amikor már nem szedtem, terhes lettem. Sok sikert! :)
2011. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!