Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki cickafarkfű teát ivott,...

Aki cickafarkfű teát ivott, nem érzett alhasi enyhe fájdalmat? Lehet ez amiatt, hogy vérbőséget okoz, vagy valami más bajom van?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ittam a cickafark teát a ciklus első felében. Én is éreztem enyhe fájdalmat, de nem volt vészes. Olyan volt mintha belenyilalt volna a méhembe a fájdalom de pár perc múlva elmúlt. Én nem tulajdonítottam neki jelentősséget. De nekem hatásos volt a cickafark majd a palástfű tea, most 4 hetes babás vagyok. Cickafark tea után (peteérés után) palástfű teát igyál. Ha még akkor is érzel enyhe fájdalmat, akkor lehet valami más baj, de én ezt nem hiszem.
2009. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, most vagyok a 13. napon és szerdán megyek orvoshoz, majd kivizsgál, hogy nincs-e esetleg gyulladásom. Meg kiváncsi vagyok addigra megreped-e a tüszöm?
2009. ápr. 18. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!