Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 nappal 2 ampulla 5000-es...

13 nappal 2 ampulla 5000-es Pregnyl beadása után lehet a repiszuritól halvány a 10-es terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Összesen 10.000Ne Pregnyl repiszurit kellett beadnom 16-án este, 18-án volt az inszemem. Ma vagyok a 11. dpo-n és repi szuri után a 13. napon. Ma reggel egy 10-es érzékenységű terhességi tesztem nagyon halvány, alig látható lett. Lehet ez még a repiszuri? Sehol nem találtam arra választ, mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből.
2011. aug. 29. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 nappal inszem után tesztelj, bár én most is reménykednék a helyedben, max csinálj egyet holnap is, erősödik-e.drukkolok és feltétlen írd meg az eredményt!
2011. aug. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Reménykedek, aztán majd meglátjuk mi lesz. Terveztem holnap is tesztelni. Ha még halványabb lesz, akkor biztos a peri volt.
2011. aug. 29. 09:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Valaki aki esetleg szintén 2 ampulla 5000-es pregnylt kapott? Tapasztalat?
2011. aug. 29. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 ampulla Choragont kaptam, és még a beadás utáni 15. napon is pozitív volt a teszt (egyre halványodott, a 10. naptól teszteltem). Ez az 5. inszemnél volt, akkor valamiért az inszem után (?!) közvetlenül kaptam a szurit. Nagyon bíztam benne, hogy sikerült, de sajnos a 16. napon már negatív lett és meg is jött. De neked nagyon szorítok!!!
2011. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. ÍGy a repiszuri beadása utáni 15. napon kijelenthetem, hogy még a 14. napon is a 10-es tesztcsíkon még mindig volt egy halvány csík, de már tényleg annyira halvány volt, hogy éppen csak nem volt negatívnak nevezhető a teszt. Ma nem csináltam, mert már nem láttam értelmét, se annak céljából, hogy tudjam kiürült-e a repiszuri, se annak, hogy sikerült-e az inszem, mert úgy gondolom az inszem utáni 12. napon egy 10-es tesztnek már mutatnia kéne, ha van valami. A hőm is esett és a mellem se fáj már annyira. Ezek nalam tipikus mensi előtti jelek. De majd még megírom mi lett a tuti végeredmény.
2011. aug. 31. 19:57
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki!


Nekem ma reggel meg is jött ahogy éreztem. Holnap már megyek is az intézetbe és jöhet az újabb stimuzás :)

2011. szept. 1. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!