Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbém szerint jókór voltunk...

A görbém szerint jókór voltunk együtt?

Figyelt kérdés
[link]
2009. ápr. 18. 16:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ma már ekléstünk?
2009. ápr. 18. 16:50
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem hogy,tegnap halvány poz.lett a lh tesztem ami úgy tudom negatívat jelent,a hőm meg ma felment
2009. ápr. 18. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
amint látom már volt egy ilyen hirtelen emelkedésed.. sajnos nem látom az időpontokat.. midíg ugyanakkor méred ugye? Mert az is fontos. Ha az lh teszt negatív akkor még nincs peteérés. Az LH-t pedig esténként kell csinálni.
2009. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Este csináltam az lh tesztet
2009. ápr. 18. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is végig nega volt az ovu teszt, (halványan látszott a vonal, de nem volt erős) a hőm pedig szépen leesett majd fel, uh-on is látszódott a pé, de mégis megjött. Lehet hogy az ovu tesztnek volt igaza? nem tudom.
2009. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!