Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15. dpo-n negatív teszt. Van...

15. dpo-n negatív teszt. Van még remény?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 15. napon, a reggeli elsőből csináltam tesztet, negatív lett. Elvileg tegnap kellett volna megjönnie, nem jött, ma sem érzek semmi mensis előjelet, de terhességre utaló tünetem sincs semmi. Ebből lehet még baba szerintetek?


Köszönöm a válaszokat, és aki hasonló cipőben jár, annak szorítok! :)


2011. aug. 29. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze bármi lehet akár baba is, csak lehet kevés HCG termelt még a szervezeted. Várj még 2-3 napot és ha addig se jön meg tesztelj újra!

Próbáld meg azért nem nagyon beleélni magad, mert ha megjön nagyon elkeseredsz.. (saját tapasztalat)

Szurkolok neked :)

2011. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Persze reménykedem, jó lenne, ha most nem csalódnék... :)
2011. aug. 29. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi lett a vége :)
2011. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, remélem babáról számolhatok majd be :)
2011. aug. 29. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemvárt mensi után 1 nappal lehet még kevés a HCG, ahogy előttem is írták. Várjál még egy pár napot és tesztelj újra. Remélem babád lesz.
2011. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igaza lett a tesztnek, ma reggel megjött... ennek a hónapnak is annyi :(((
2011. aug. 30. 09:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

Ne légy elkeseredve új hónap új esély :)

Ne görcsölj rá, és majd amikor nem számítasz rá..

2011. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!