Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha gumi nélkül tette be kb...

Ha gumi nélkül tette be kb 8-szor, és ezelőtt elment. Mennyi az esélye hogy terhes leszek/vagyok? Ugy érzem magam már egy hete mint aki fel van fújva meg görcsölt alul a hasam.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hamar nem éreznéd a tüneteket. De esély van, főleg ha közvetlenül előtte ment el, akkor még jöhettek nedvek, 1-2 csepp is jelenthet veszélyt.
2009. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 szer ment el gumiba, és utánna tette be gumi nélkül párszor... még olyankor is van előváladék????:O S :(((((((
2009. ápr. 18. 23:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
de miutan levette a gumit megmosta?? mert ha nem, es ugy tette be nem sok ertelme a guminak. te meg minek hagyod???? ha nem akartok ovszerrel vedekezni hasznaljatok mast, ennyit 1 huvelykup is kibir. anelkul viszont nagy veszelybnek teszed ki magad es raadasul foloslegesen mivel 2 szeretkezes utan nem hiszem h neked nagy orom volt az h parszor betette.
2009. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem mosta meg...

de akkor most jó nagy butaságot csináltam/csináltunk...

de akkor sem értem h miért érzem h felvagyok fújva szószerint.. meeg ez az alhasi görcs

:S nemtudom mit csináljak

2009. ápr. 18. 23:36
 5/8 tade ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes, de meg mennyire. Ez most olyan dolog, mintha csokis lenne az ujjad, de tudod, hogy allergias vagy a csokira, megis belenyomod a szadba, mert ki kell piszkalnod valamit a fogadbol. Szerinted normalis dolog? Ha nem, akkor az sem amit a baratod muvelt...
2009. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
57%

nah nem elrettenteni akarlak v. beszológatni,de eszeveszettül nagy baromságot csináltatok...kb. 80% h. teherbe eshetsz...miért engedted h. betette tudom h. szex közben felelőtlen az ember az érzések és a hév miatt,de ennyire?! tudod mit történhet ha teherbe esel?akár embereket hazavághattok idegileg,nembeszélve a sok orvos meghát az abortusz is idegileg tönkretehet stb.azért gondolkozzatok egy kissé reálisabban kérlek...emeréletekkel játsztok...nagy rá az esély h. teherbe estél.imádkozz h. ne így legyen...én tiszta szívből szorítok h. nem estél teherbe...és ne engedd neki többet h. guminélkül csin. na szval remélem szerncsétek lesz.én szorítok..


írta: jb(f)

2009. ápr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! mikor kell hogy megjöjjön?
2009. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:(

április 26-28 körül ...

tesztet biztos hogy venni fogok holnap, most még idegesebb lettem...:(

2009. ápr. 19. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!