Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miskolcon a kaáliban mire jó...

Miskolcon a kaáliban mire jó az emil?

Figyelt kérdés
most hívtam őket és mondták hogy igen megkapták az emilemet, de nem szoktak emilre válaszolni, mert sok az ügyfél. Tökre kiakadtam. Akkor minek van ott az emil elérhetőség? ez másutt is így van vagy csak a miskolci -balkán- kaáliban?
2011. aug. 30. 10:51
 1/3 sumergo ***** válasza:
Soha nem is próbáltam ilyen ügyben levelezgetni, a telefon szerintem sokkal személyesebb, és vissza is lehet kérdezni. Őket pedig megértem, telefonhívással kevesebb időbe telik az ügyintézés, mint ha leveleket kellene írogatni.
2011. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az ok, de akkor legalább egy automatikusan generált válasz, miszerint: minden ügyéntézőnk foglalt, kérjük próbálkozzon telefonon...
2011. aug. 30. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:

én írtam e-mailt a tapolcai kaálinak, s pár nap múlva válaszoltak is!

igaz, nem olyat kérdeztem, amire oldalakban kell válaszolni. ha esetleg kifejtős kérdésed van, akkor szerintem ne is próbálkozz vele, inkább hívd fel őket!

ha 1 mondattal lehet válaszolni, akkor szerintem azért válaszolnak.

2011. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!