Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hanyadik Clostis hónapba...

Kinek hanyadik Clostis hónapban sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Ha nem az elsőben, akkor mit csináltatok másként? Miben volt más az a hónap mint a sikertelen? Vagy erre nincs magyarázat?
2009. ápr. 19. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Closti a peteérést segíti. A peteérés csak az egyik szükséges, de nem elégséges feltétele a teherbe esésnek. Akinek spontán van peteérése annak sem sikerül biztosan az első hónapban teherbe esni, ugyan ez igaz a Clostira is. Erre fele több doki úgy szedeti a Clostit, hogy 1-1 hónap kihagyással. Több olyat tudok akinek a gyógyszermentes hónapban sikerült a baba.Nekem azt mondták, hogy attól a dokitól aki hosszú ideig ultrahangos követés nélkül szedeti a Clostit jobb menekülőre fogni.
2009. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem ez volt az 1. Clostis hónapom, de sajnos nem sikerült. Néhány nap múlva kezdem a második adagot. Aranyos a dokim, nézett uh-on. Azt mondta 3 hónapig próbálkozunk így aztán beutal a meddőségibe. De nagyon örülnék ha sikerülne így is.
2009. ápr. 19. 11:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szia, én pcos vagyok. de nekem szerencsém volt, mert az első clostis hónap után kismami lettem.sokat voltunk együtt a clostis hónapban, és a szeretkezés után szigorúan megemelt derékkal feküdtem. most 29 hetes kismama vagyok, úgyhogy fel a fejjel és sok sikert!egyébként ha nem jött volna össze 3 hónap után műtöttek volna. én úgy godolom, mielőtt a meddőségibe küldenek járj végig minden utat, mert sok egészséges párnál is van, hogy hónapok után jön össze a baba.
2009. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én orvosom terve szerint mentünk, mi alapján, az első hónapot nevezte csupán teszt hónapnak, amikor megfigyeltük a szervezetem reakcióját... na de... már egyből sikerült.

Ha nem sikerült volna, a 2. hónapban ugyanaz a séma + ha jól emlékszem, 3 kijelölt napon tüszőrepesztő injekció.

2009. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

11:44-estől kérdezem - bocsánat a közbekérdezésért:

Milyen gyógyszert szedtél closty előtt? Én is PCOS-es vagyok, s szedem a merckformint, meg a bromocriptint, amúgy a hormoneredményeim jók lettek. Nem a mostani hónapban, hanem az utánalévőben már nekem is jön a closty. Csak kíváncsi vagyok, téged mivel kezeltek előtte!

Köszönöm, s még egyszer bocsánat a kérdezőtől!

2009. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

11.44es vagyok. nem szedtem semmit, mert jók lettek a véreredményeim, és nem volt szükség a metforminra. annyi, hogy bár nem voltam túlsúlyos 176 cm és 69 kg, de elkezdtem fogyózni, és keményen sportolni. lement 9 kg. elvontam magamtól az édességet, mert nagyon imádtam a csokit...tavaly júl. ban derült ki a pco, majd menszimegindtítót kaptam a rendszertelen menszi miatt (proverát)utána szeptember volt az első clostis hónapom, és az utolsó menszim szept. vége volt. most 29 hetes vagyok a kisfiammal.azt hiszem én szerencsésnek mondhatom magam, nagyon sokat sírtam, mert eleinte kilátástalannak tűnt minden, és az orvosom azt mondta nem ad szinte csak minimális esélyt a clostinak, de még akkor is necces, mert vastag a fala a cisztától a petefészkemnek, és nem tudni sikerül e átjutni a kisfickóknak. de sikerült!és ezt kívánom nektek is! meg sok kitartást, mert én akkor lelkileg teljsen padlón voltam. ja, és folyamatosan, szinte minden másnap, volt hogy minden nap együtt voltam a férjemmel.remélem sikerült egy kis reményt adnom, ezzel, hogy leírtam a történetem.

üdv 29 hetes kismami

2009. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a válaszodat! Igen egy kis reménysugár felcsillant! :)
2009. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem ez a második clostis hónapom.23.ára nem várom.Tüneteim:Fáj a hasam alja,fáj a mellem,a mellbimbóm is érzékeny,olyan mintha a méhem egy kicsit nagyobb lenne,van testáp.folyásom és néha hányingerem,néha meg éhségérzetem.Dokim szerint még egy adag gyógyszer és ha semmi eredmény akkor műtét.Már több mint egy éve probálkozunk.
2009. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
17:35-ös vagyok,ha valaki hasonló tünetekkel van,írjon privit.
2009. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!