Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van ez a görbével?

Hogy van ez a görbével?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el mérni (két hete, úgyhogy még nincs nagyon mit felrakni), gondoltam kipróbálom hátha mutat valamit. Eddig sajnos nem lettem okosabb tőle. Ami feltűnt, hogy ébredés után még soha nem mértem 36 felett. Illetve az értékek össze vissza ugrálnak. Egyik nap 35,6, másnap 35,9, aztán megint leesik és felugrik, mindenféle rendszer nélkül.

Most valamit rosszul csinálok, vagy ez normális?

Ahogy néztem másoknak legalább 36 szokott lenni... És peteéréskor le kell esnie, vagy emelkednie kell? (olvastam ezt is, azt is)


2011. aug. 30. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A lényeg hogy mindíg azonos időben mérj hőt( max 30perc eltérés még szerintem belefér), és rögtön ébredés után ne is kelj fel előtte. Pé után min.3 tized fokkal magasabbnak kell lenni, ha megtörtént az ovuláció, s addig magasabb míg meg nem jön.

[link]


itt rengeteg hasznos infót találsz

2011. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!