Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasznos a Babymark ovulációs...

Hasznos a Babymark ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
2007. júl. 12. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
igen.1értelmüen kimutatja mikor kell akciózni
2007. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Nekem az vált be, hogy naponta kétszer teszteltem, és tényleg nem szabad sokat inni előtte. 11 körül és este 6 körül.


Előző hónapban 10. naptól csináltam tesztet 10 napon át, akkor sajna semmit nem mutatott ki. Ebben a ciklusban naponta kétszer is néztem. 10. napon jelent meg halvány vonal a kontroll csík mellett, fokozatosan erősödött. 12. napon majdnem teljesen ugyanolyan erős volt, 13. napon délelőtt halványabb volt, délután pozitív lett, jóval erősebb lett a tesztcsík, mint a kontrollcsík. Tehát egyértelmű volt a pozitiv. Ugyanezen a napon későn este pedig már halvány lett (próbaként csináltam egy harmadikat), ekkor negatív a teszt. 14. napon pedig alig látható lett a vonal. Szóval, ha csak egyszer teszteltem volna a 13. napon, akkor nem is láttam volna pozitív tesztet.

2008. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!