Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megtörténik a megtermékenyí...

Ha megtörténik a megtermékenyítés, de nem sikerül beágyazódnia, akkor utána rendesen megjön a vérzés?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki?
2009. ápr. 19. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt senki sem tudhatja biztosan, hogy maga a megtermékenyülés megtörtént, de a beágyazódással valami baj volt!

Természetesen ilyenkor is megjön rendesen a menszi!

2009. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem valahol azt olvastam a megtermékenyített petesejtek kb. feléből lesz csak baba. lehet a sejteknek olyan genetikai rendellenessége amiatt még a beágyazódás előtt elhal, vagy be sem ágyazódik. Ez azonban egy teljesen csendes folyamat ebből mi kívülről semmit nem veszünk észre. Van egy olyan feltételezés is, hogy a pár napot késő vérzés hátterében is lehet nagyon korai spontán vetélés. Ami igaz lehet, de a terhességet ebben az esetben nem lehet orvosilag bizonyítani.
2009. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de keshet par napot. Ha csinalsz tesztet, lehet pozitiv, aztan masnap mar negativ.

En jartam mar igy...meg nem akartunk babat es nem is ertettuk, hogy a francba foganhatott meg ( ebbol is latszik csak a szex nelkuli elet a 100%-os biztonsag..) Aztan szepen megjott, ami (nekem) fajdalmasabb volt egy kicsit, sotetebb szinu. Szepen kitisztult belolem minden.

Igy 2 es fel ev utan, 3 hete derult ki, babas vagyok...de ot mar terveztuk es ugy nez ki eddig, maradni is fog, telapoval erkezik.

2009. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a beágyazódás után lesz a teszt pozitív? Én úgy tudom, csak onnan kezd a HCG termelődni! Csupán a megtermékenyüléstől nem lesz pozitív a teszt!
2009. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
14.28asnak:a teszt 10 nap után mtatja ki leghamarabb,akkor meg ugy tudom a beágyazódás rég megörtént.
2009. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 7 heteske.

Vannak tesztek amig 3-4 nap késéssel megmondják, terhes vagy-e. Nekem akkor ha jól emlékszem ennyit késett és a második csik halványabb volt. Másnap reggel csináltam másikat, ugyanúgy pozitív eredménnyel és csak az 5. napon lett negatív (mire már teljesen ki voltam, hogy most mi lesz???!!!!) Du.jött meg, fájt és ronda sötét volt. Nőgyógyászomat is megkérdeztem, mi volt ez? Azt mondta: életképtelen, természetes kiválasztódás (Darwin effect)...stb.

Tehát igenis, megtermékenyül a petesejt, de nem életképes ezért inkább távozik...- jó esetben.

2009. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!


ennek utána lehet nézni , de pont az emlitett kérdésed miatt sok nő "észre se veszi" hogy terhes volt. A természet szelektációjának első lépcsőfoka a beágyazódás kérdése. Ha nem jól ágyazódik be a megtermékenyitett petesejt vagy beágyazódik, csak elégtelenül fejlődik "kilöki". Ez az estek többségében nem jár nagyobb fájdalommal , csak erősebb , néha csomósabb vérzéssel, én mensiként jelentkezik.

2009. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 heteske! Voltál már dokinál?:) Én 6 heteske vagyok és nem tudom mikor menjek. Az első babámnál 6 hetesen mentem el hozzá, de most olyan tippet kaptam, hogy várjak még pár hetet. Én elmennék...
2009. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!