Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan szerezhetnék Clostilbeg...

Honnan szerezhetnék Clostilbegyt tablettát? Megmaradt vagy akár bontott dobozt is, vagy vényt?

Figyelt kérdés
2008. márc. 8. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Vényt orvostól,ha indokoltnak tartja.

Ha meg nem az,akkor minek akarnád beszedni?

Szerintem ne szedjél semmilyen szert vizsgálat nélkül.

2008. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Senniképpen NE szedjél be olyan gyógyszert, amit nem a dokid írt fel!!! Nem véletlenül, hogy csak vényre lehet kapni! Ha problémáid vannak a teherbeeséssel keress fel egy nőgyógyászt, ugyanis nem mindegy mitől nem jön össze a baba. a Closi csak egy bizonyos hormon (azt hiszam progeszteron) emelésére írják fel, ha épp neked más alacsony vagy épp magas, akkor többet árt, mint használ!!! Ezzel nem szabad játszani!!!!!!!!!
2008. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de ezekkel mindel tisztába vagyok én is...
2008. márc. 9. 10:14
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdés az lett volna, hogy nincs e valakinek feleslegbe? Vagy megmaradt... esetleg...
2008. márc. 9. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!