Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos vagyok mikor tesztelh...

Lombikos vagyok mikor tesztelhetek először szerintetek hány napra mutassa ki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem először a 13. napon volt nagyon halvány pozitív a tesztem. Szerintem addig nincs értelme tesztelni. ET után hányadik napon vagy?
2011. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is a 13. napon teszteltem (pár napja) pozitívat. Azért nem teszteltünk előbb, mert úgy tudom, hogy amiket kaptunk abban van olyan akármi ami befolyásolhatja az eredményt, és a 10-11. nap fele ürül ki.

Hányadik napon vagy??

Szorítok nektek!!!

Hányadik lombik?

(Bocs a kiváncsiságomért)

2011. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 sumergo ***** válasza:
Petesejtleszívás után 2 héttel már elvileg jót mutat, mert nem a transzfer napja számít!!( Van, aki 2 nap után visszakapja az embriókat, van aki csak 5 nap után, ettől a beágyazódás ideje ugyanazon a napon várható!!!!!)
2011. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ma vagyok a 9 .napon és ez a második beültetés annyira izgultam hogy ma reggel csináltam egy tesztet és egy csík volt de mintha ott lett volna a második is én azt gondolom hogy az egy szellem csik volt amit nagyon ott akarok látni . De nem tudom hogy érvényese és nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy ezt reggel 5 kor csináltam és egy két percet csak vártam, az eredményre .És utána le feküdtem piheni még, és olyan 7 óra körül fel keltem és láss csodát két csík volt a teszten ez mit jelent szerintetek? nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre kösz előre is a válaszokat.
2011. szept. 1. 10:09
 5/16 anonim ***** válasza:
Beültetés után van a 9. nap? Hány naposan kaptad vissza?
2011. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4 NAPOSAK PÉNTEKEN VOLT A LESZÍVÁS ÉS KEDDEN KAPTAM VISSZA ŐKET AZAZ 2 .KAPTAM VISSZA DE ANNYI IS LETT MIÉRT EZ BEFOLYÁSOLJA ?
2011. szept. 1. 11:31
 7/16 sumergo ***** válasza:
Elolvastad az előző válaszomat??? Ne a beültetéstől számolj, hanem a leszívástól!!!! Akkor holnap lesz 2 hete, hogy volt a leszívás? Mert akkor a holnapi teszt már elvileg jó eredményt mutat, ha 10-es érzékenységű, ha nem, akkor csak vasárnap tesztelj újra!
2011. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Először is gratulálok a babócához! :)

Nekem a petesejt leszívás után 15 nappal még negatív volt a tesztem, szerintem semmi köze ehhez. 5 naposan kaptam vissza őket. Tehát a leszívás után 18 nappal lett először halvány pozitív.

És holnap leszünk 34 hetesek :)

2011. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm bár csak úgy lenne de szerinted is babás vagyok a 2 óra nem számít hogy az után lett pozitív? Ez úgyis érvényes?
2011. szept. 1. 18:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, most látom, hogy közben elaludtál. Szerintem csinálj még egy tesztet, és legalább 10 percig figyeld, ha azalatt lesz pozitív, akkor valóban terhes vagy. Majd írd meg, mi lett! :)
2011. szept. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!