Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció utolsó napján...

Menstruáció utolsó napján szeretkeztünk a párommal valamint 13-14napon mennyi a valószínűsége, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Utolsó napon együtt voltunk,gumival védekeztünk mivel,hogy mégiscsak az utolsó nap,de kiszakadt és a párom belém élvezett!2.-3.napon is együtt voltunk valamint a 13-14.napon is!1hete alhasi görcseim vannak,szurkálgat!Elkap a hányinger tart 5percig aztán nap más szakaszában megint rám tör,néha érzem a derekamat és fáradékony is vagyok!Van esély a babára vagy teljesen más dolog miatt van?
2009. ápr. 19. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy most hanyadik napon tartasz. Mert hiába írják a legtöbben, hogy csak a mensi elmaradása után vannak tünetek, ez nálam sem volt így. Most vagyok 6 hetes, tehát még friss az élmény.

Már a mensi elmaradása előtt 4 nappal éreztem az első tüneteket. A hányingert, mellérzékenységet és megnagyobbodást, szurkálásokat.

Bebeszélni pedig már azért sem tudtam magamnak, mivel egyáltalán nem terveztünk babát és a hónapban csak egyszer voltunk együtt, akkor is gumival, de egy kevés kifolyt belőle mikor kihúztuk, mert bennem maradt.

Örülünk Neki és várjuk, már van gyermekünk.

De nyugodtan lehetnek tünetek a mensi előtti napokban!

2009. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a menstuáció alatt estem teherbe. Valószínű a tüneteid alapján te is az vagy. De biztos ami biztos vegyél tesztet.
2009. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most vagyok a mensi utáni 16.napba!Van még nem egészen 2 hetem hogy megjöjjön.Teszteltem már egyet,de nem mutatott ki semmit:negatív-szerintem elég korai volt!De a rosszullétek gyötörnek és nem tudok velük mit kezdeni...Mikor érdemes új tesztet csinállni?vagy inkább várjam meg míg megjön v sem?
2009. ápr. 19. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a teszt nem 100%-os meggyőződés!Menj el nőgyógyászhoz!
2009. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat,válaszokat!!!
2009. ápr. 21. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!