Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció ideje alatt...

A menstruáció ideje alatt nagyobb vagy kisebb a valószínűsége a teherbeesésnek? Vagy ugyanakkora?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Kisebb.

De tévhit az, hogy a menstruáció alatt nem lehet teherbe esni. Lehet, csak kicsi az esélye.

2009. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Ugyan már hogyan lehetne a menszi alatt teherbe esni???

Ezt mondják ,hogy minél többen vegyék a fogigátlókat.

Rengeteg hormon összhangjára van szükség,ahhoz hogy megérjen a petesejt,hogy termelődjön a terhességvédő hormon és hogy létrejöjjön terhesség.

Ezen hormonok egyike sem kedvez a menszi alatti teherbeesésnek.

Csodák vannak.Azoknak akik hisznek bennük.

2009. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom ugyan az arányt de nekem van ismerősöm aki mensi alatt esett teherbe tehát nem kizárt!Arányt sz.tem nem nagyon lehet nézni mert mindenkinek másként működik a szervezete!
2009. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit olvass utána a témának.Nagyon sok cikket találsz a neten a menstruációról,teherbeesésről stb.!

Persze sokkal kisebb az esély a teherbeesésre a menstruáció alatt,de nem lehetetlen.

2009. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Látod? MIndenki csak hallott valakiről,de senkivel sem történt meg.

Esetleg úgy ha már a ciklusod 8.napján vagy és még tart a menszid,belédélvez és a spermiumok még élnek 4 napot benned,te meg 12.nap ovulálsz.

Egy normális ciklusban ha a férfi és a nő is makk egészséges,a szeretkezés ideje is kedvez(vagyis az ovuláció környéke),akkor is csak 24% esélyed van terhes lenni.

Amikor menstruálsz még nincs érett petesejted ami kilökődjön és megtermékenyüljön,mert az adott hormonok ezt gátolják.

Igaza van a fentebb szólónak.Nem maradsz terhes a menszi alatt.

2009. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Az első válaszoló vagyok. Csak megjegyzem, hogy azért mert valaki tudatlan, még nem kell lepontozni az embert.

Barátnőmet is úgy sikerült összhozni, hogy az anyja épp menstruált és a terhessége feléig is rendszeresen megjött neki. A második gyereknél szintúgy.

Na ezt pontozd le!

2009. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, de tényleg kisebb az esélye. Akik azt írták, hogy lehetetlen, tévednek.
2010. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!