Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik a menszeszem de...

4 napja késik a menszeszem de csináljak-e tesztet? Mert össze vissza jön meg aug.28-án kellet volna megjönnie. De nem is érzem, hogy meg akar jönni.

Figyelt kérdés
átlagosan 32 napos a ciklusom és január óta rendszeresen megjött de átlagosan mindig késet 1 hetet mert vezetek ciklus.hu-n naptárt és a kiírt várható menszesz után jött meg.
2011. szept. 1. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

4 nap késés után már csinálhatsz tesztet, hiába nem egyenletesek a ciklusaid.

A ciklus.hu-n nekem is sokszor elcsúszott a mensesem időpontja, de végülis az csak egy program, a szervezetünk pedig azért más tészta.

Szerintem tesztelhetsz most is, vagy ha úgy érzed korai, akkor várj még 3 napot (így letelik az 1 hét).

2011. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálj tesztet.Ha baba van akkor már biztos kimutatja.Nekem az elmaradt után 3 nappal kimutatta.
2011. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!De azt nem írtam,hogy hányingerem is van meg alhasi fájdalom fáradt vagyok sokat!Ha vitaminokat szedek már 12-13 napja az befolyásol valamit is pl.menszesz,terhességi jeleket?
2011. szept. 1. 12:19
 4/15 anonim ***** válasza:

A vitaminok nem befolyásolnak semmit sem.

Tesztelj csak bátran!

2011. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ahányszor csináltam tesztet mindig negatív lett!!és utána sajna meg is jött!!de már nincs semmi tünetem 5 hetes terhes lennék a kalkulátor szerint de a 4 hétnél voltak tünetek
2011. szept. 1. 12:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Tünetek nem mindig vannak.Nekem például nem volt semmi tünetem,csak annyi hogy nem jött meg.
2011. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
vagy nem is vagyok terhes?vagy a suprady-n vitamin szedése tompítja a terhességi tüneteket??de nem görcsölök ahogy szoktam amikor meg akar jönni
2011. szept. 1. 13:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csinálj tesztet az a biztos.:)
2011. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ha ma délután csinálnám meg a tesztet mutatna valamit??gabriel tesztel??
2011. szept. 1. 13:18
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ma kellett volna megjönnie,és már hétfőn teszteltem (éreztem hogy babaás vagyok)már hétfőn pozi lett!Délutáni pisiből!Igaz halvány de pozi!

Tegnap megismételtem (még mindig a nem várt előtt) és az már igazi pozi lett, ja és az is délutáni pisiből!


Szóval tesztelj és írd meg az eredményt!Én ma vagyok 4 hetes miniterhes

2011. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!