Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik a menszeszem de...

4 napja késik a menszeszem de csináljak-e tesztet? Mert össze vissza jön meg aug.28-án kellet volna megjönnie. De nem is érzem, hogy meg akar jönni.

Figyelt kérdés
átlagosan 32 napos a ciklusom és január óta rendszeresen megjött de átlagosan mindig késet 1 hetet mert vezetek ciklus.hu-n naptárt és a kiírt várható menszesz után jött meg.
2011. szept. 1. 11:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
oké!!majd írok!köszönöm mindenkinek a válaszokat!!
2011. szept. 1. 13:55
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Csináltál tesztet?

2011. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
még nem csináltam!várok hétfőig!!mert akkor már egy hetet késik!!
2011. szept. 2. 16:06
 14/15 A kérdező kommentje:
májusba rendesen meg volt(5 napig tartott)júniusba csak 3 napig volt meg és augusztusba nem jött meg és így most már 10 napja késik.Tesztet nem mertem csinálni mert félek,hogy negatív lesz a teszt eredményem.Mit csináljak szerintetek?
2011. szept. 6. 11:57
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerdán csináltam Gabriel tesztet és negatív lett!!De még mindig nem jött meg pedig már péntek van!!Majdnem az összes tünetem ami meg volt az meg is maradt!!szerintetek most mi van?
2011. szept. 9. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!