Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS nagyon kíváncsi vagyok...

SOS nagyon kíváncsi vagyok hogy mással is megtörtént e?

Figyelt kérdés
lombikos vagyok és a 9. napon reggel teszteltem és negatív volt de mintha ott lett volna a második csík is de úgy gondoltam hogy az szellem csík és utána el raktam de kB két három perc után volt ez. És utána egy másfél óra múlva mikor rá néztem két csík volt szerintetek ez még érvényes vagy mér nem?
2011. szept. 1. 12:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Inkább tesztelj újra és várj 5 percet míg meglesz az eredmény! Több óra után már ne vedd érvényesnek a teszt eredményét.
2011. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Én csinálnék még egy tesztet.

Nem hallottam még ilyenről.

2011. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

A legtöbb teszten később kijön a második csík is, eredménytől függetlenül, éppen ezért csak x percig érvényesek.

Inkább pár nap múlva csinálj újat.

2011. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Detto ugyanez történt velem én is lombikos vagyok!


Azóta 7 hónapos a kislányom:D


Szorítok!

2011. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
szia utolsótól kérdezem és utána még hány nap múlva csináltál tesztet amúgy gratulálok hozzá mert nekem most olyan érzésem van hogy most fog meg jönni, közben mintha meg hányingerem is lenne de gondolom hogy a hányingert csak be mesélem magamnak annyira akarom hogy valami tüneteim legyenek amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 1. 13:06
 6/27 anonim ***** válasza:
Kedves 12:17 es válaszoló nekem van vagy 10 negatív tesztem mnidegyiket elraktam nem tudom miért és még ami 3 hónapos annak is ugyan úgy negatív nem jött ki rajta semmi csík
2011. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan volt a tesztem, hogy mintha lenne ott valami. Kidobtam, de egész délelőtt azon agyaltam, hogy jól láttam-e, ezért ebédkor kikukáztam. Nagyon halványan ugyan, de ott volt a 2. csík. Hétvégén lesz 4 hónapos a kislányom.
2011. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ma kelltt volna megjönnie, de hétfői teszt halvány pozi lett természetesen a hűtőre mágneseztem (tüneteim is vannak szóval tuti)És 1 óra múlva sokkal sötétebb pozi volt már!

De tegnap is csináltam egy tesztet, és az már igazi pozi, egymás mellett vannak a hűtőn, és van köztük különbség!De pozi mind!

Szerintem vigyázz magadra és holnap-holnapután csinálj még egyet!


Szorítok! :)

2011. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
utolsó kettőnek gratulálok téllég szívből
2011. szept. 1. 14:15
 10/27 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszertáros mondta, hogy később is kijöhet és az első teszt nálam is kb. 20 perccel mutatott pozitívat. A második pár nap múlva már azonnal. :-)
2011. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!