Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 8. napja késik a menstruáci...

LN09 kérdése:

Ma 8. napja késik a menstruációm. Délelött teszteltem, neg. Lett ismét. Viszont a Pg53 mikroszkóp szerint páfrányos lett a nyálam. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit jelent? Vasárnap kéne ovulálnom, de mivel nem volt menstruációm, gyanítom, hogy igy nem lehet. Viszont akkor miért páfrányos és miért nem jön meg ha a teszt szerint nem vagyok terhes?
2009. ápr. 19. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szia nekem is a 12 napos késésnél mutatott halvány+ aztán 1 hétre rá erősebb lett.Most olyan 7 hetes lehetek még nem voltam orvosnál talán a jövö héten ha kapok időpontot.
2009. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Tehát akkor van esély a babára?

Nagyon örülnék neki :)

Te mit éreztél?

2009. ápr. 19. 19:14
 3/20 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy gratulálok :)
2009. ápr. 19. 19:20
 4/20 anonim ***** válasza:
amikor meg kellett volna jönnie 2 napig úgy görcsölt a hasam mikor már megvan a menszi,de aztán csak nem jött igaz volt már hogy 42 napra jött meg.aztán elöször a 12 napos késésnél teszteltem meg tegnap.igaz a mellemre nem igazán tudokk feküdni mert még most is fáj,a hasam is fájdogál néha émelygek,szédülök is. 3 nappal ezelőtt meg ma is volt egy kis pecsételő vérzésem 1-2 órára igaz nekem is mostanság kéne peteérésnek lennie ,de majd talán a héten sikerül dokihoz menni és kiderül.
2009. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ja amúgy az első voltam és köszönöm.remélem neked is hamarosan kiderül ,hogy baba van.Szurkolok
2009. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem ez a 8. nap, hogy késik. Remélem, hogy azért nem jön meg, babát várok, és nem azért mert baj van. Nekem kb. egy hete voltak tüneteim. Azóta csak a cicim fájdogál néha, ami soha nem szokott, folyamat azt érzem, hogy megjön. Fáj a méhem.

Jó lenne, de már letettem arról, hogy baba miatt nem jön meg... Viszont akkor miért nem???


Én teszteltem a 2.,5. és 8. napon, persze neg. Remélem a 12. nap már + lesz

2009. ápr. 19. 19:51
 7/20 anonim ***** válasza:
első vagyok itt olvastam olyat is,hogy a 19 napon lett + tesztje valakinek. Amig nem jön meg addig van remény.
2009. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
most is én nekem is fájdogál most is nem mindig inkább jobban műszak vége felé pedig csak 6 orában dolgozom,mikor pihenek akkor inkább csak feszül.
2009. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nekem is amikor dolgozok szokott feszülni a méhem. Csütörtökön 12x mentem pisilni 7-12 óráig.

Annyira kétségek között vagyok :(

Jó lenne már tudni, hogy mi a helyzet.

2009. ápr. 19. 20:10
 10/20 anonim ***** válasza:
megint én. én is így vagyok pedig már van + tesztem.én is többet járok pisilni,meg ez barnás valami aggaszt nagyon.igaz van már egy 8 éves kisfiam és nála nem volt semmi vérzés vagy barnázás.igaz azt mondják egyik terhesség sem egyforma. én sem hiszem igazábol el addig hogy baba van amig a doki em igazolja a teszt eredményt.
2009. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!