Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy értelmezzük a következőt?

Hogy értelmezzük a következőt?

Figyelt kérdés
A gyes és a gyed időtartamát az eddigi összesen három év helyett két évre szeretnék fokozatosan csökkenteni, de ez a lépés nem a mai gyermekekre és kismamákra vonatkozik - szögezte le a miniszterelnök. Mint mondta: az alkotmányosság és az erkölcsi érzék azt követeli, hogy legyen idő a felkészülésre, így 2012 körül indulhat meg ennek végrehajtása. Hozzátette: ezzel párhuzamosan el kell kezdeni az óvoda-bölcsőde programot is.
2009. ápr. 19. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt én kérdeztem, s ezeket a válaszokat kaptam rá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2009. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manió ***** válasza:
2012-re az eddig 3év helyett csak 2évig lehet otthon lenni a babával, illtve csak addig kap az anyuka pénzt a gyerkőc után. Valamint ezzel egyidőben változik majd az ovi-bölcsi is, gondolom akkor már 1évesen lehet vinni bölcsibe a gyerekünket, és 2évesen oviba. Vagy valami ilyesmi lehet. :D
2009. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lettünk okosabbak a híradótól, meg a naplótól sem :( Semmi konkrétat nem mondtak! :( Csupn amit eddig is tudtunk, hogy 2 év lesz! De mikortól? Mármint akkor most mi a határvonal?
2009. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy aki július 1-je után esik teherbe, azok a kismamák már bele fognak esni ebbe a új rendszerbe. Vagy ti nem?
2009. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy még semmi sem biztos, meg konkrétan nem mondanak semmit. Pedig gondolom nem mi vagyunk az egyetlenek akiket érint a dolog. Bölcsi-ovi program nem olyan, amit 1 év alatt véghez lehet vinni...
2009. ápr. 20. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!