Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez + vagy -...

Szerintetek ez + vagy - teszt? Ott van a második csík, csak nem ott ahol szokott lenni, hanem a kontroll csík mellett. Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. szept. 1. 14:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Én vagyok az aki azt írta, hogy szerintem teljesen negaív az első teszted (2.old. utolsó).

A Medi lab engem is becsapott pont ugyanilyen tesztem volt és nem volt baba. Utána csináltam még 2 tesztet más tesztekkel és egyet reggel is és mind csont negatív volt csak a sz@r Medi lab lett ilyen halvány csíkos. :( Utána megjött pedig már 4 napot késett. De ha most nem, fel a fejjel, én már 20 hetes vagyok azóta!:))

2011. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked:)))


Ma csináltam egy másik faját, de az negatív:(((((

2011. szept. 3. 09:47
 33/41 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, de ne keseredj el, majd legközelebb. Egyet azért tanácsolnék. Egy fajta tesztet vegyél a legközelebb (én írtam valamelyik kommentben a Gábrielt, szerintem nagyon megbízható és árban sem vészes). Szóval egy fajtát, és az mellett tarts ki, mert ahogy láttad, tapasztaltad, mindegyik mást mutat.


Fel a fejjel, újult erővel vágjatok neki a projektnek, ne görcsölj -tudom könnyű mondani, de tapasztalatból írom-, sok sikert!!!

2011. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Köszi a gratulációt, aranyos vagy! Összejön az, ne izgulj rajta. Én is izgultam mondjuk de tényleg nem kell. 2 hónap múlva már igazi pozi volt a teszt. Nem hajt a tatár, akkor jön amikor akar.

nem tudom használsz-e valami "segítőt" de én LH teszteltem és azzal elsőre összejött, előtte 2 hónapig próbálkoztunk és nekem is mondták, hogy próbáljam ki hátha beválik. Hát...elég jól bevált de szerencsém volt mert van aki hónapokig kísérletezik vele mire be tudja lőni mikor van az ideális nap. Teszveszen 65Ft/db, igazán nem drága és normálisak a ciklusaid (tehát kb. tudod mikor lehet ovud) akkor elég havi 6db. Nem akarok okoskodni, elnézést ha ilyeneken már túl vagy csak gondoltam megpróbálok valami tippet adni.

2011. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Bocs, úgy akartam írni "HA normálisak a ciklusaid..."
2011. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pozitívak azok a tesztek amiket ide feltöltöttél!!!Nekem is így kezdődött.Ha még nem jött meg mindíg,akkor dobj fel egy másik új tesztet is,megnézem negatívval:-)))
2011. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Azt elfelejtettem megírni,hogy most 9 hónapos a lányom és ilyen tesztjeim voltak kezdésnek nekem is:-))))
2011. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Már írta a kérdező, hogy csinált másféle tesztet és negatív lett.
2011. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Még mindig nem jött meg. Tesztet már nem csinálok, mert hol pozi, negatív.


Jövőhéten megyek orvoshoz...

2011. szept. 9. 23:10
 40/41 anonim ***** válasza:
28%
09-05 08:35 vagyok.Most már nyugodj meg,én tudom hogy ott a baba a pocakodban,aki mást mond az írigy!Majd írd meg mi volt a dokinál!Nagyon drukkolok Nektek!Puszi!
2011. szept. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!