Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovuteszt akkor pozi, ha...

Az ovuteszt akkor pozi, ha legalább olyan erős a teszt vonal, mint a kontroll? Ha halványabb, akkor nem volt még ovu? Ha nem is lesz erősebb, akkor azt azt jelenti, hogy nem volt tüszőrepi?

Figyelt kérdés

A görbe alapján azt hinném, volt már ovum, viszont a tesztek , ha jól értelmezem őket (ez az első tesztelős hónapom), negák.

[link]


2009. okt. 15. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz elcsípni pont a csúcspontot. Ezért lehet az, hogy vkinel elkezd látványosan erősödni, és egyszer csak elkezd halványodni, pedig nem is volt pont egyforma a két csík. Ettől még lehet ovulációd! Pláne, ha görbét is vezetsz. Ja, és ne felejtsd el a nyák vizsgálatát se, mert ha jön a tojcsis cucc, akkor vszínüleg jön a termékeny időszakod is.
2009. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a ciklusod 13-án napján volt ovud ,--mert pé-or lemegy a hő,tüszőrepikor meg felmegy--,de sosem biztos hogy neked megvolt az ovud,mert sajnos nem egyforma időpontban méred a hődet,és ez nagyban befojásolja a hivatalos görbédet.Szerintem az lenne a legegyszerűbb,ha elmennél uh-ra és megnézetnéd.

Az ovutesztek pedig mindíg megbízhatóak,és akkor LESZ ovud,ha erősen 2 csíkos a teszt,tehát mindenképpen vagy egyforma erősségű,vagy erősebb a t csík a c csíknál!Ha ez megvolt akkor 24-36 óra múlva tüszőrepedés.

2009. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy abban a 2 napban lehetett, amikor nem csináltam tesztet. Csak akkor még nagyon korainak tartottam. Viszont az összes teszt, amit csináltam, egyformán annyira halvány, hogy szabad szemmel csak akkor látom, ha nagyon nagyon nézem. Na, ez egy ilyen bénázós hónap, a hőmet mindig így mérem, nem fogok csörgőórát beállítani, hogy mérni tudjam. Viszont már ez a 4. hónap, és eddig gyönyörű görbéim voltak. Mégsem lettem terhes. Kezdem azt hinni, be kéne fejeznem a méregetést. Jövő ciklusra veszek egy rakat ovu tesztet, és korán elkezdem, majdcsak elcsípem az ovu napját. Vagy ha meg nincs is, mert szerintem a hőm becsap, és nincs is tüszőrepim.
2009. okt. 16. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!