Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merional injekciót magadnak...

Merional injekciót magadnak adtad be? Hová kell beadni vagy beadatni? Mennyire fontos, hogy egyidöben legyen beadva?

Figyelt kérdés
Kedden kell az elsöt beadni, inszeminációra készülünk. A háziorvos beadja, csak azt nem tudom, mennyire fontos az idözítés. A dokim nem mondta. Percre pontosan ugyanakkor kell?
2011. szept. 2. 19:17
 1/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én magamnak adom be, mert nem tudok minden nap elmenni emiatt dokihoz. de nem percre pontosan, az ultrahangos napokon meg kell várnom mit mond a doki, máskor pedig még be kell adnom, mielőtt elindulnék dolgozni, mert oda nem tudom magammal vinni. Ezért pár óra eltérés van ilyenkor. De mindig reggel vagy délelőtt adom be magamnak. A tüszőim szépen növögetnek, szóval biztos jó így. :-)

2011. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manka68 ***** válasza:
Bocsi, lemaradt, hogy hasfalba, 45 fokos szögben szúrva (így szépen a zsírpárnába megy.) És lassan, hogy ne kéküljön be a helye. Én úgy szoktam, hogy közben elszámolok 10-ig, addigra kell a fecskendőnek kiürülni.
2011. szept. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszod!

Hogy érted, h az ultrahangos napokon? Nekem csak a 11. nap lesz uh és azon a napon is kell beadni. Várjam meg, h mit mond a doki? Meg aznap mondja meg, mikor kell az ovitrellet beadni.

Te is inszemre készülsz? Mikor lesz? Hanyadik?

2011. szept. 3. 08:47
 4/5 Manka68 ***** válasza:
Én nem inszemre, hanem lombikra készülök, ezért nekem szorosabb a megfigyelés, itt pontosabbnak kell lenni, mint inszemnél. Ezért is kell megvárnom mit mond a doki minden másnap, rendben haladunk-e, mehet-e tovább a dolog, vagy abba kell hagyni. Az ovitrelle-t is pontosan kell időzítenem, hogy érettek legyenek a peték, de még ne durranjanak el a tüszők. Megy a drukk!!
2011. szept. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. Nos, akkor majdnem egy cipöben járunk.

Szorítok Neked! :)

2011. szept. 4. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!