Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció előtt ki adja be...

Inszemináció előtt ki adja be nektek az injekciót?

Figyelt kérdés
Merionalt írt fel a doki.Magatoknak be tudjátok adni?Vagy a párotok esetleg?Munka mellett kevés időm van,első inszemnél a háziorvosom ill. aszisztensnője adta be.Aki magának adja,hasba adja?
2011. szept. 14. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, hasba adta először a párom, másodjára (mert az első sikertelen volt) az asszisztens nő aki ott dolgozott ahol az inszemet csinálták. De egyébként szülés után a véralvadás gátlót már én adtam be magamnak, hasamat összecsíptem és beszúrtam (jó hájas részre:).. nem olyan gáz, csak nehéz elszánni rá magad! Sok sikert!
2011. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sumergo ***** válasza:
100%

Nem nagy ügy, szépen szúrd be magadnak. A lombikhoz naponta 3x böktem magam, hát nem tudom hová lett volna időm futkosni ennyiszer. Simán be tudod adni, persze az ember kicsit aggódik, de hidd el nem fáj! Olvasd el a betegtájékoztatóban, hogy hogyan kell beadni, aztán egy határozott mozdulattal bökd be. Sok sikert!! :-)


32+2 hkm

2011. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is napi 3 volt, és a férjem adta be őket!
2011. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első két nap felmentem a háziorvoshoz. Harmadik nap már nem volt kedvem, erőt vettem magamon és beadtam. És már nagyon profi vagyok. Úgy vagyok vele, hogy szülni készülök, és az sem egy lehet egy leány álom, akkor egy pici szuriba nem halok bele.
2011. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. szept. 15. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!