Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyúlós, gumiszerű folyásotok...

Nyúlós, gumiszerű folyásotok volt már? Még sosem tapasztaltam?

Figyelt kérdés

Nekem a 13. napon volt peteérésem. A 16 napon viszont olyan folyásom volt amilyent még nem láttam. Olyan volt az állaga, mint a szilikonnak. A színe pedig a tojcsi nyákra emlékeztetett. Ilyen van nektek is. Most már a 20. napon vagyok és azóta semmilyen folyásom sincs(ilyenkor mindig jó sok krémes). Mensis érzésem van és jól fel vagyok fújódva már napok óta.

Ilyen jellegű folyásotok volt már? Mi 1,5 éve próbálkozunk és az elmúlt 3 hónapban abszolút nem figyeltem semmire, nem koncentráltam a babára,de persze megjött. Most szinte a pém óta érzem hogy sikerült(azért is teszem fel a kérdést). Éreztetek már így?


2009. ápr. 20. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Ha nem jön meg,akkor csinálj egy tesztet,abból kiderül a válasz!
2009. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!