Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék de a következő...

Babát szeretnék de a következő tüneteim vannak és nem tudom milyen orvoshoz forduljak? És milyen betegségek lehetnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
ISzonyatosan hullik a hajam, az alaphőm nagyon magas 37 körüli, ebben a hónapban egyáltalán nem volt peteérésem sőt talán az előzőben sem. volt 2 vetélésem, fogytam sokat. fáradékony vagyok.
2011. szept. 2. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy probléma is lehet,minnél előbb néuesd meg,gyógyszerrel hamar be lehet állitani.
2011. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is van gond a pajzsmirigyemmel(illetve már évek óta jók az eredményeim)de attól nem hullik a haj.Amit leírtál hajhullás,fáradékonyság,ez inkább a vashiány jelei(nekem is van)Kérj egy beutalót a háziorvosodtól vérvételre.A vérből meg tudnak sok mindent nézni,pl.vas,TSH(pajzsmirigy)
2011. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Bocsi most olvastam csak hogy sokat fogytál,na az már lehet a p.mirigytől ha túl működik.
2011. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En a napokban tudtam meg,hogy a terhessègem sikertelen,ures a petezsàk.Nagyon magam alatt vagyok.A lènyeg az,hogy az èn tuneteim ugyan ezek! A hajam csomokban hullik egy ideje,màr fèlek hajat mosni.Az alaphom magas volt.A ciklusom pedig rendszertelennè vàlt.Az elmult fèl èvben tapasztaltam a tuneteket.Meg is lepodtem nagyon,mikor teherbeestem,èn is attol fèltem,talàn nincs is peteèrèsem. Sajnos az orom 7 ès fèl hètig tarthatott.Nekem mindenkèppen javasoltàk az endokrinologiàt,mert a tunetek hormonproblèmàra utalhatnak.(Nekem a labor szerint nem volt vashiànyom,pedig az àlt.szinte minden nonek van)Ahogy irtad,tervezitek a babàt,èn azt tanàcsolom,vizsgàltasd ki magad,mert ha esetleg sikerul is teherbe esned,a nem jol mukodo hormonok veszèlyeztetik a terhessèget,sok esetben vetèlèst okoznak.Az àltalad leirt tunetek osztrogèn-dominenciàra,progeszteron problèmàra,sok prolaktin hormonnàl is jelentkezhetnek.En nem vagyok orvos,nem diagnozist àllitok fel,tehàt egyàltalàn nem biztos,hogy ez a baj,de egy vizsgàlat sok rossztol megovhat.Remèlem nem ilyesztettelek meg,segiteni probàltam.
2011. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Ez lehet PCOS sajnos. Ott ugye picire nőnek meg a petesejtek, nem lesz nagy, domináns tüsző, ami meg tudna repedni, és amiből baba lehetne. A hajhullás tipikus PCOS tünet, és a fáradékonyság is. A PCO-st a magas inzulinszint okozza. Ezt pl. a Mensmentis-ben az endokrinológián tudják jól kivizsgálni, bár én nem oda járok. A fogyás mondjuk kicsit furi, mert én híztam a PCOstól, de van aki meg pont, hogy sovány.

EGy a lényeg, gyógyulj meg mielőbb!

2011. szept. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Tényleg sok mindentől lehet, de valószínűleg hormonprobléma. Endokrinológus a hormondoki, hozzá kell fordulnod.

2011. szept. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sumergo ***** válasza:
100%
A pajzsmirigy túlműködéstől sokat fogy az ember, és nem is kicsit hullik a haja, tapasztalat. Menj el endokrinológushoz mielőbb!
2011. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ahogy letudok jutni háziorvoshoz kérek beutalot endroklinológiára
2011. szept. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!