Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek a terhesség...

Ezek lehetnek a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés

puffadtság,gyakori(bb) vizelés,és feltehetőleg nagyobb pocak...

Ezek lehetnek jelek az 1. hónapban?30.-a körül kellett volna megjönnie


2011. szept. 4. 03:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a terhesség első jele, hogy kimarad a menstruáció. Ha a ciklusod mindig pontos, akkor ez jó jel. A nagyobb pocak simán lehet a puffadástól. A gyakori pisilés nekem végigkísérte a terhességemet;)

Szerintem csinálj egy tesztet, végül is már 5 napja késik. Ha negatív, akkor várj még néhány napot és tesztelj újra. Ha pozitív a teszt, akkor én várnék 6-7 hetes korig és csak akkor mennék orvoshoz.

2011. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teszt?
2011. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem szokott ponos lenni,azért írtam h. 30-a körül...nem lehet hogy beképzelem?mert alapból olyan 2-3 napokat csúszik a havim,volt hogy 1 hetet is...és párommal voltunk 1ütt folyamatosan,ez is bele szokott zavarni.

És ha jól értem a puffadság&has kihúzható jel?

2011. szept. 4. 11:11
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Ne haragudj de a - ment,mert azt kérdeztem lehetnek-e jelek amiket leírtam...a teszt mint válasz erre nem volt válasz.Természetesen jövő 7en ha továbbra sincs semmi veszek tesztet.
2011. szept. 4. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, engem mindenki lepontoz, mert én vagyok az aki azt szoktam válaszolni, hogy nem kell rágörcsölni, meg hogy ha az ember a tüneteket keresi, akkor azokat nagy valószínűséggel bebeszéli magának. Aztán megkapom a nagy lepontozásokat, s utána, amikor megjön, akkor meg rájönnek, hogy nekem volt igazam. De hajrá!

Lehet terhességi tünet pont annyira amennyire nem.

2011. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán egy terhességi teszt jobban el tudná dönteni. Nekem 2 nappal a menzesz csúszása után már kimutatta a pozitívot.
2011. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jójó...nem kell megsértődni..és bocsi....

csak nem egy szót vártam válaszként....de köszönöm!!!

2011. szept. 4. 23:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem megsértődök, de komolyan mondom, ha MÁR késik és ilyeneket kérdez valaki, akkor feltevődik a kérdés, miért nem tesztel mielőtt kérdez? Könyörgöm, XXI század van, nem a szomszédnéni kell megsaccolja a terhességet, hanem bizonyosságot lehet nyerni pillanatokon belül.

Azt elhiszem, hogy az ember fél a bizonyosságtól, de még mindig jobb tudni a rosszat mint belelovalni magunkat a reménybe, és aztán jónagyot csalódni.

Lehet lepontozni. Viszontlátásra.

2011. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!