Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 honapja probalkozunk a...

4 honapja probalkozunk a parommal. De most az elobb olvastam az egyik valaszadotol, hogy 7 honapig ha nem jon ossze, orvoshoz kell fordulni! Igaz ez? Ki mennyi ideig var, aztan megy orvoshoz?

Figyelt kérdés
Volt 2 missed ab.de a doki azt mondta minden rendben van.
2009. ápr. 20. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valtozo ki mikor megy el a dokihoz. Kulonben kb. 1 evet szoktak mondani, hogyha addig nem jon ossze a baba, akkor kell elmenni.

Hol elsz amugy?

Ne gorcsoljel, hidd el jonni fog a baba, ne gondolj ra, csak legyetek jo sokszor egyutt, es ne zuhanyozzal le aludjal el ugy, hogy jol benned maradjanak a kis vackok!:)

2009. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az elôttem szoloval.


1 Ev utan erdemes orvoshoz fordulni elôbb nem, hiszen mindenkinek màs a szervezete. Valaki elôbb esik teherbe, valaki késôbb


( persze gôrcsôlni nem jo )

2009. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi január eleje óta próbálkoztunk a babával. Első hónapban reménykedtem, másodikban éreztem hogy nem sikerült. Harmadik hónapban semmi érzésem nem volt, nemtudtam hogy terhes vagyok-e. Hát az lettem. Most vagyok 5 hetes babás. Ha ebbe a hónapba se sikerült volna a picurka, akkor elmentem volna dokihoz. (pedig októberben voltam kontrollon utoljára). Én az utolsó hónapban ittam a cickafark majd palástfű teát, és szerintem ez segített. :-) Sok sikert.
2009. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,kicsit megnyugodtam!

Irorszagban elek amugy!

2009. ápr. 21. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!