Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Kinek volt csak...

Lombikosok! Kinek volt csak egy visszaültetett embrióból sikeres terhessége?

Figyelt kérdés
Az előző punkciónál 3 petesejtet szívtak le és mind a három megtermékenyült, szépen fejlődött és a 3. napon 8-9 sejtesen vissza is ültették mindet de nem maradtak meg. (Utánna kiderült, hogy polypom van, amit megműtöttek közben) A mostani punkciónál 4 petesejtet szívtak le meg is termékenyült mind, de csak egy kezdett el fejlődni és a 4. napon kaptam vissza de akkor még csak 4 (?) sejtes volt (a biológus váltig állította, hogy ez így is rendben van). Járt valaki sikerrel már hasonló helyzetben?
2011. szept. 6. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
A 4. napon biztos elég, ha csak 4 sejtes? Én 3 naposan 8 sejteseket kaptam vissza, és azt mondták az úgy tökéletes. Mindegy, nem akarok egy biológust felülbírálni. A sógornőmnek 1 beültetett embrió szépen megtapadt, most lesz 4 éves a kislánya, de nem tudom hány sejtes volt
2011. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem csak egy petesejtet tudtak leszívni.A 2napon 4sejtesen kaptam vissza.Pont ma 16hónapos a kislányom!!!

Minden sikerülhet,csak akarnod kell nagyon!

Szorítok nektek!

2011. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bíztatást!
2011. szept. 6. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Csak,hogy ne keseredj el, és igenis bízz! 6 stimuláción vagyok túl,magas fsh miatt a legmagasabb dózis mellett is mindig küzdünk,hogy petesejtem legyen! Röviden: 1.lombik 7 petesejt,4 volt megtermékenyíthető, 3.napon egy 5 és egy 8 sejtest pöttömkét kaptunk vissza.sajnos nem sikerült. 2.lombik: 3 petesejt, ebből egy volt jó, 3.napon 4 sejtesen költött egyetlenke a pocakomba. 5% esély van ilyenkor statisztikailag...és láss csodát, sikerült! Sajnálatos módon méhenkívüli lettem,és ahogy nőtt a mi kincsünk, szétrepedt a petevezetékem,angyalka lett a mi kincsünkből,és a petevezetékemet is eltávolították. (sokan kérdezték,hogy lombiknál hogy lehet m.kívüli,ezért leírom: 3.nap beültetik, még 3-4 napig kering a méhben,majd eljutva blasztociszta állapotába,megkezdi a beágyazódást. Nos a mi egyetlenkénk ez alatt az idő alatt kisodródott a jobb o.i petevezetékbe,és ott ágyazódott be). 3.lombik: 2 petesejt, 7,8 sejtesen kaptuk vissza,nem sikerült. 4.lombik: 7 petesejt, 4-et beültettek, ET.+ 10.nap reggelén gyönyörű kétcsíkos tesztet produkáltam. sajnos örömünk nem tartott sokáig,mert elveszítettük őket..Utána volt két stimuláció, beültetés nélkül, mert próbálják 5.napig elvinni őket, hogy minél nagyobb esély legyen a megtapadásra. Tehát a lényeg, egyetlenből is sikerülhet! Nagyon fontos,hogy higgy benne, a piciny életbe aki a pocakodba költözött és higgy magadban, enélkül nem megy! Kívánom a legjobbakat, és kitartás!
2011. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válasz és a bíztatást, nagyon jól esik és rám is fér!

Drukkolok neked, hogy a következő sikerüljön!

2011. szept. 7. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!