Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes lenne tesztelnem?

Érdemes lenne tesztelnem?

Figyelt kérdés

Megjött, de a hőm nem esett, és kevés vérzésem is van. Piros, de nem olyan sok mint szokott. A mai nap volt 1x amikor egy kevés darabos is volt.

A mellem még érzékeny, inkább csak a bimbóm, és olyan, mintha szurkálna a mellbimbóm.

[link]


2011. szept. 20. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi és én is ezen gondolkozom. Remélem, h kapunk rá válasz.
2011. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Neked van valami tüneted? Nekem csak a mell érzékenység!

van görbéd? megnézném

2011. szept. 20. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseryíteni Benneteket, de nekem csak a menis 3. napján megy le a hőm. Szóval ez nem mérvadó.
2011. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igazság szerint mára még 1 tizedet le ment, de ennyire fönt még nem volt. Na, meg első két napban járni alig tudok, úgy folyik meg az első nap a görcsök mellett még hasmenésem és puffadásom is van, de ez most nem volt. Még a mai napon közepes/enyhének kéne lennie, de már csak a papíron van valami. Ráadásul olyan vagyok mint egy fúria, bár ez lehet attól is, h 2 hete dolgozom egyfolytában és alig aludtam.

[link]

2011. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Második válaszoló, én nem keseredem el, már megszoktam. Csak mégis furcsa, h ez most így derült égből így jön. Eddig mindig tudtam melyik nap jön meg, mert akkor leesett a hőm olyan 36,0-36,2-re, most meg csak lépeget lefelé.
2011. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lányok. Nem akarlak titeket elkeseríteni, de sokan voltunk így ebben a hónapban, hogy kevés mensi, ezért tüneteket figyeltünk, de babás egyikünk se lett. Én se. Pedig már lassan megint ovu környékén vagyok, de még mindig vannak tüneteim. De a tesztjeim negák.
2011. szept. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem is fura, nem szokott ilyen lenni. De a ma reggeli hőm 36,4 volt. Ez egy ilyen hónap, amikor lépcsőzetesen megy le.
2011. szept. 21. 07:12
 8/11 A kérdező kommentje:
2011. szept. 21. 07:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ennél furábban alakult: [link]

Most azon gondolkozom, h megint hormonális problémám lesz. Már volt párszor, h a vérzés megmaradt olyan pecsételő-enyhe vérzés formájában, amit végül progeszteronnal kellett megállítani. Akkoriban nem mértem a hőm, így nem tudom, h milyen lehetett a görbe. Ma van egy kis görcsölésem, de nincs vérzés. Ma a Boots-ig el sem tudok jutni, h tesztet vegyek, a közeli patikába meg azért nem megyek, mert az idősekotthonából, ahol dolgozom mindenki odajár. Nem akarok hülye híreszteléseket. Így is már egy éve nyomják, h szülnöm kéne. Jó lenne, de ha egyszer nem jön össze...

2011. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A hőmérsékletmérés nem mérvadó.Ha megjött sajnos annak hihetsz még ha kevés is.Én már nem is mérem a hőmet.Simán becsaphat.
2011. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!