Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs tesztet hogyan...

Az ovulációs tesztet hogyan kell helyesen értelmezni? Mikor kell együtt lenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, de a mensi első napjától számított 13-15. napokon esel legkönnyebben teherbe
2011. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függően,hogy hány naposak a ciklusaid kell elkezdeni.pl.28 napos esetén a 12.napon (délután 5-6) érdemes először tesztelni.Minden nap ugyanabban az időben.Amikor a 2 csík egyforma erősségű akkor van pé-d.(kb.14-15.napon)A következő napon a 2.csíknak ismét el kell tűnnie.Ezen a napon (illetve plussz,minusz 1nap)a legesélyesebb a baba.
2011. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

21én volt meg utoljára,ha minden igaz 29naposak a ciklusaim,a ciklus.hu szerint!

Tegnap csináltam először 2csíkos volt,egyforma,meg ma is csináltam és ma is 2csíkos volt..ha jól emlékszem egyforma volt most is!

Együtt voltunk vasárnap,tegnap..és ma is meg próbálunk!

Remélem sikerül, most már lassan 1éve várunk rá!

2011. szept. 6. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi van Veled azóta?Sikerült a baba?
2011. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen sikerült a baba! :)

Hétvégén leszek 17hetes terhes a picike lányunkkal! :)

Minden rendben van vele,szép,és egészséges!

Már növöget a pocakom is,néha talán mintha érezném is a mozgását..de ebben még nem vagyok biztos!

Úgy hogy nagyon jó találmány ez az ovulációs teszt! :)

Köszi az érdeklődést!

2011. dec. 14. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!